Kosmetyki naturalne od Phitofilos

Wegańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała

Phitofilos to włoski pionier w dziedzinie czystych ziołowych farb i pielęgnacji włosów - 100% naturalności dla Twoich włosów!

Jednak phitofilos to nie tylko henna - marka ta oferuje również wyjątkowy proszek z głożyna, rabarbaru, kozieradki czy amlę w proszku.

Szukaj według kategorii

Phitofilos: 121 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Phitofilos była jedną z pierwszych pierwszych włoskich firm specjalizujących się w czystych ziołowych farbach do włosów, hennie i naturalnej pielęgnacja włosów. Dziś możesz polegać na dziesięcioleciach doświadczenia: Phitofilos ma idealny produkt do każdego rodzaju włosów i każdego koloru włosów.

Farbowanie proszkami roślinnymi jest uważane za sztukę starożytną - "Arte d'Erbe" - i otrzymało nowe wyróżnienia dzięki pionierskiej roli Phitofilos w tej dziedzinie. Naturalny styl życia i zrównoważony rozwój stają się coraz ważniejsze w naszym codziennym życiu. W przypadku farbujących i odżywczych proszków roślinnych Phitofilos przywiązuje wagę do jakości, a także do uprawy oszczędzającej zasoby i przyjaznej dla środowiska. Ponadto wszystkie produkty Phitofilos są wegańskie i otrzymały certyfikat Vegan OK.

Phitofilos słusznie jest dumny z innowacyjnej, odżywczej linii VegetAll z organicznym certyfikatem, która składa się z 3 szamponów i 3 odżywek żelowych z ekstraktami roślinnymi koloryzującymi - nie tylko przedłużają one efekt koloryzacji i nadają włosom farbowanym roślinnie blask, ale też stają się produkowane w rewolucyjnym, przyjaznym dla środowiska procesie ekstrakcji opracowanym przez Phitofilos. Wszystkie wybarwienia, naturalne właściwości zostają zachowane. To właśnie sprawia, że ​​produkty do pielęgnacji VegetAll są tak skuteczne, w 100% biodegradowalne, a podczas produkcji nie powstają żadne niebezpieczne odpady.

Różne proszki henny firmy Phitofilos są w 100% przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji. Ponadto uprawa henny zapewnia miejsca pracy i bezpieczeństwo socjalne ludności na obszarach uprawnych, a także ogranicza postępujące pustynnienie, ponieważ rośliny te wolą rosnąć na obrzeżach pustyń.