PRIMAVERA Cleansing Gel 2 in 1 Deep Cleanse, 100 ml

Oczyszczające orzeźwienie twarzy

92,00 zł

(920,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 82,36 zł / Szt.-10%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Absorbuje nadmierne wydzielanie się sebum
  • Skuteczna i delikatna dla skóry konsystencja

Kupowane często z PRIMAVERA Face Toner Ultra Hydrating, 100 ml

PRIMAVERA Cleansing Gel 2 in 1 Deep Cleanse, 100 ml 92,00 zł (920,00 zł / l)
PRIMAVERA Face Toner Ultra Hydrating, 100 ml 92,00 zł (920,00 zł / l)
Cena całkowita: 184,00 zł
Opis

Ten wyśmienicie pachnący żel to połączenie głębokiego oczyszczania z nawilżającą pielęgnacją skóry, dzięki czemu chroni naturalną barierę skóry. Dzięki delikatnie pieniącej się formule usuwa zabrudzenia oraz makijaż w delikatny sposób bez podrażniania skóry. Ekstrakty roślinne mają silne działanie, a w połączeniu ze świeżą miętą oferują wyjątkowe orzeźwienie.

Zastosowanie: delikatnie wmasować w zwilżoną skórę i spłukać letnią wodą.

Nr art.: PRIM-27300
Zawartość: 100 ml
EAN: 4086900273009
Marka: PRIMAVERA
PRIMAVERA - linie produktów: Cleansing
Rodzaje produktów: Płyny do mycia twarzy
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Unisex, Vegan
Zapachy: świeży, miętowy
Certyfikaty: NaTrue
Produkt do mycia twarzy (konsystencja): Żel do mycia
Składniki (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Coco Glucoside, Pentylene Glycol, Glycerin, Betaine, Parfum[2], Lavandula Oil/Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Aurantium Bergamia (Bergamia) Fruit Oil[1], Cymbopogon Citratus Extract[1], Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Caolin Clay, Acacia Senegal Gum, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Zinc Pca, Levulinic Acid, Carrageenan, Alcohol[1], Linalool[2], Limonene[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Geranyl Acetate[2]

  1. kontrolowana uprawa organiczna
  2. naturalny składnik olejków eterycznych
Informacje prawne
Producent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Niemcy, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PRIMAVERA Cleansing Gel 2 in 1 Deep Cleanse

1 recenzja klienta w innym języku

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
1 (100%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder