Ekskluzywne, czyste kosmetyki naturalne Rosental Organics

Przegląd całego asortymentu produktów

Szukaj według kategorii

Marken / Rosental Organics

Rosental Organics: 63 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Misją firmy Rosental Organics jest wytwarzanie czystych naturalnych kosmetyków, które równoważą i odmładzają skórę w całkowicie naturalny sposób.

Do produkcji dobrze przemyślanych produktów stosuje się tylko wybrane wysokiej jakości składniki, które stymulują samo-uzdrawiające moce ciała i łagodzą delikatnie i od wewnątrz skórę, do prawdziwego piękna.

Ważne jest, aby zwracać uwagę na naturalność wykonania, ponieważ tylko wtedy naturalne składniki aktywne mogą optymalnie rozwinąć swoją pełną moc. Oznacza to, że w żaden sposób, np. przez ogrzewanie lub neutralizowanie zapachów itp., nie wpływa się na produkcję, aby uzyskać wszystkie składniki aktywne zawarte w surowcach. Kosmetyki Rosental Organics są w ten sposób zachowane tylko dzięki nieodłącznym właściwościom konserwującym roślin, a zatem mają "tylko" trwałość wynoszącą 12 miesięcy.

Celem jest, aby nie tylko o to aby każdy użytkownik czuł się komfortowo z produktami na skórze, ale to dobro dotyczy wszystkich: środowiska, dostawców, producentów. Dlatego dostawcy surowców są wybierani z najwyższą starannością, a największą wagę przywiązuje się do uczciwych warunków pracy. Na przykład Rosental Organics współpracuje ze spółdzielnią kobiecą w Maroku. W ten sposób świat może stać się "lepszym miejscem".

  • 100% naturalnych składników
  • oryginalny efekt i najczystsza jakość
  • bez dodatków chemicznych, parabenów / siarczanów lub konserwantów
  • bez kolorów i zapachów
  • bez testów na zwierzętach