Naturalne kosmetyki wegańskie od Soapwalla

Dezodoranty, balsamy do ust i nie tylko

Soapwalla to łagodne, czyste kosmetyki, które są dobre dla skóry, ciała i środowiska.
Produkty są zaprojektowane zgodnie z zasadą: "Jeśli nie chcę czegoś mieć w moim ciele, to nie chcę tego też mieć na moim ciele". W końcu skóra jest naszym największym narządem i powinna być traktowana ostrożnie!

Soapwalla: 13 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Marka Soapwalla została stworzona w nowojorskiej kuchni przez założycielkę Rachel Winard - po długim nieudanym poszukiwaniu odpowiednich produktów dla jej skóry, która jest niezwykle wrażliwa po systematycznym toczeniu.

Kosmetyki Soapwalla są czyste, skuteczne i godne zaufania. Ważne są używane składniki, dlatego Soapwalla współpracuje tylko z małymi gospodarstwami, aby zapewnić najwyższą jakość, bez narażania na szwank własnej uczciwości lub problemów środowiskowych. Założycielka Rachel regularnie odwiedza swoich dostawców, aby zapewnić, że wartości, autentyczność i przejrzystość są wspólne z tymi Soapwalla.

Jakość jest ważniejsza dla Soapwalla niż ilość. Dlatego produkty są wytwarzane ręcznie, w małych partiach ww własnym laboratorium na Brooklynie. Wykorzystywane są wyłącznie surowce pochodzące ze zrównoważonej lub ekologicznej uprawy i o jakości żywności. Wszelkie dodatki, które są wątpliwe lub potencjalnie niebezpieczne, nie są używane przy produkcji tych kosmetyków!

Produkty Soapwalla są wegańskie, nie testowane na zwierzętach i uniseks.