Sonnentor Sześć różnych smaków herbat

Zmysłowa różnorodność

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta

Podobne produkty:

Sonnentor Smaczna herbata z ziołami
Sonnentor Herbata "ogień w kominku"
Sonnentor Delikatna chińska zielona herbata

Opis

Ekskluzywna wysokiej jakości herbata firmy Sonnentor to wyjątkowa rozkosz dla podniebienia. Po prostu niesamowity pyszny smak!

Torebki do zaparzania w formie małej piramidki. Grubo krojone składniki zachowują dłużej naturalne olejki eteryczne w torebce herbacianej. W ten sposób aromat może się lepiej rozwinąć! Przeźroczysta torebeczka herbaty składa się z przyjaznej dla środowiska, nadającej się do kompostowania skrobi kukurydzianej. Każda herbata piramidka jest osobno pakowana, aby zachować wyjątkowy aromat. Otoczka aromatu składa się z nadającej się do kompostowania celulozy.

Porady i przygotowanie
Torebeczkę z herbatą zalać wrząca wodą i pozostawić na 5 - 10 minut do zaparzenia. 1 torebka wystarczy na 300 - 500 ml herbaty.

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Sonnentor
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Składniki:
Baza twojej duszy - drobna mieszanka ziołowa, energia jest wszędzie - drobne zioła - mieszanka zielonej herbaty, niech świeci słońce - drobny imbir - mieszanka herbaciana, magia życia - drobna biała herbata - mieszanka ziół, słodkie momenty - drobna mieszanka herbaty owocowej, inspiracja zmysłów - czarna herbata - mieszanka przypraw

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla Sonnentor Sześć różnych smaków herbat

3 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

5 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.