TEA Natura Olej z kiełków ryżowych, 100 ml

Olej tłoczony na zimno do wysokiej jakości pielęgnacji skóry

20,86 zł 23,99 zł -13%

(208,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Zmiękcza skórę
  • Z dużą zawartością Y-oryzanolu

Kupowane często z TEA Natura Olejek migdałowy, 100 ml

TEA Natura Olej z kiełków ryżowych, 100 ml 20,86 zł (208,60 zł / l)
TEA Natura Olejek migdałowy, 100 ml 18,84 zł (188,40 zł / l)
Cena całkowita: 39,70 zł
Opis

Ten uzyskiwany z kiełków ryżowych, zimno tłocozny olejek ceniony jest już od dawna w Japonii i wykorzystywany jest do pielęgnacji skóry. Odznacza się dużą zawartością Y-oryzanolu i sprawia, że skóra jest cudownie miękka. Ponadto chroni cerę przed szkodliwymi czynnikami środowiska i działaniem promieni słonecznych.

Nr art.: TEAN-OCR
Zawartość: 100 ml
EAN: 8032697811548
Marka: TEA Natura
Rodzaj rośliny: Ryż
Sposób użycia: Barwiona pielęgnacja
Konsystencja/postać: olej
Rodzaje produktów: Olejki pielęgnujące skórę
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Unisex, Vegan
Certyfikaty: Vegan OK
Rodzaj opakowania: butelka, słoik
Składniki (INCI)
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Włochy, www.teanatura.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TEA Natura Olej z kiełków ryżowych

36 recenzji klientów w innym języku

4,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
56 (68%)
4 gwiazdki
18 (21%)
3 gwiazdki
6 (7%)
2 gwiazdki
1 (1%)
1 gwiazdka
1 (1%)

82 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 36 recenzje w innym języku.