Fragrance Free od URTEKRAM

Fragrance Free od URTEKRAM

Odzyskaj równowagę, żyj w naturalnej harmonii...

Nowa linia bezzapachowych naturalnych kosmetyków URTEKRAM została stworzona specjalnie dla osób o wrażliwej skórze. Ich receptury nie zawierają żadnych syntetycznych substancji zapachowych i spełniają standardy wszystkich najważniejszych jednostek certyfikujących kosmetyki naturalne.

W formułach naturalnych kosmetyków czyste roślinne substancje zapachowe, takie jak olejki eteryczne i ekstrakty roślinne, są dozwolone. Podobnie jak w przypadku pokarmów (np. orzechów), są to niewątpliwie świetne składniki – o ile Twoja skóra dobrze je toleruje. Komponenty zawarte w olejkach eterycznych mogą podrażniać skórę osób o wrażliwej, alergicznej skórze. Certyfikowane, bezzapachowe produkty pielęgnacyjne są zatem właściwym wyborem dla osób o wrażliwej cerze. Również zamiłowani minimaliści docenią formuły bez zbędnych dodatków, które zawierają wyłącznie to, co najwazniejsze.

Najnowsza bezzapachowa linia pielęgnacyjna marki Urtekram Nordic Beauty została opracowana z całkowitym pominięciem substancji zapachowych, co pomaga wrażliwej skórze całego ciała, w tym i skórze głowy, odzyskać równowagę. Fragrance Free zastępuje poprzednią serię No Perfume* ulepszonymi formułami, wyjątkowo delikatną konsystencją i jeszcze większą funkcjonalnością w pielęgnacji włosów. Łagodna obietnica: ultra łagodne produkty do pielęgnacji posiadają certyfikat alergików i dlatego są odpowiednie również dla alergików.

*Linia No Perfume Babnie pozostaje w ofercie marki

Kosmetyki z linii Fragrance Free są:

● wyprodukowane w Danii
● ze składnikami w 99-100% pochodzenia naturalnego
● certyfikowane jako kosmetyki naturalne i kosmetyki organiczne przez Ecocert Cosmos Organic
● certyfikowanymi produktami dla alergików

Tutaj znajdziesz przegląd wszystkich produktów Fragrance Free!

O URTEKRAM:

Czy wiesz, że skandynawska marka kosmetyków naturalnych URTEKRAM istnieje od prawie 50 lat? Żywność ekologiczna i kosmetyki naturalne tej marki zawsze były produkowane w sercu Danii. W 1972 roku ówcześni założyciele otworzyli w Kopenhadze mały „Urtekræmmer” - rodzaj sklepu ze zdrową żywnością. W 1989 roku w końcu powstał dzisiejszy zakład produkcyjny w Mariager Fjord w duńskiej północnej Jutlandii. Atmosfera, w której produkowane są produkty do pielęgnacji włosów, skóry i zębów jest sielska, rodzinna i spokojna.

Urte - to zioła i składniki pochodzenia roślinnego, które są używane w produktach bezpiecznie biodegradowalnych. Ale Urtekram oznacza o wiele więcej! Ta nazwa - zarówno niegdyś jak i dziś - jest synonimem ducha innowacji, zaangażowania, a także deklaracją przyjęcia darów natury z otwartymi ramionami. Oto właśnie Urtekram:

URTE | zioła

KRAM | objęcie