100% Pure kosmetyki naturalne

Makijaż, pielęgnacja ciała i twarzy

Odkryj produkty w 100% Pure, nagradzanej kultowej marki z Kalifornii! W tym przypadku 100% Pure oznacza całkowitą rezygnację z jakichkolwiek substancji chemicznych lub syntetycznych. Otrzymujesz wszechstronne kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu ze wszystkim co najlepsze z natury.

Szukaj według kategorii

100% Pure: 139 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Produkty w 100% Pure odpowiadają marce: są wykonane w 100% z naturalnych składników.

Producent mówi o czystości swoich całkowicie biodegradowalnych produktów, że są one tak nieszkodliwe, że można je również zjeść. Ponieważ konserwacja opiera się w całości na naturalnych składnikach, takich jak japońska wiciokrzew, kurkuma kanadyjska, liczne witaminy i mieszanka ziołowa, które jednocześnie oferują wartość dodaną w sensie działania przeciwstarzeniowego na skórze.

Produkty do makijażu ze 100% Pure są absolutną innowacją, ponieważ ich kolory pochodzą wyłącznie z pigmentów owocowych i warzywnych. Jednocześnie te pigmenty roślinne są niezwykle bogate w przeciwutleniacze i tym samym chronią skórę przed wolnymi rodnikami.

Zrównoważony rozwój nie jest jedynym priorytetem, jeśli chodzi o produkty: etykiety są drukowane atramentem sojowym, opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu, a większość z nich jest już wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak plastik, szkło lub aluminium.

Produkty w 100% Pure są w 100% wolne od:

  • składników syntetycznych
  • sztucznych zapachów
  • substancji petrochemicznych
  • konserwantów chemicznych
  • sztucznych barwników
  • eksperymentów na zwierzętach