Kosmetyki naturalne alva

Odkryj pełną ofertę produktów marki alva

Produkty alva są wytwarzane z kontrolowanych surowców biologicznych i dlatego są gwarancją wysokiej jakości i skutecznej pielęgnacji!

Marka alva to nie tylko wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W ofercie marki znajdziesz również olejki: jojoba, z drzewa herbacianego, manuka, olej z czarnuszki. Serię produktów do twarzy z rokitnikiem, produkty myjące do ciała w kostkach, kosmetyki do pielęgnacji skóry problematycznej i z trądzikiem, jak i również linię kosmetyków dla mężczyzn.

Szukaj według kategorii

Marken / alva

alva: 41 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Przez dziesięciolecia badań firma alva Naturkosmetik zebrała znaczne spektrum wiedzy i know-how. Namiętne podejście do nauki i jednoczesne dążenie do ulepszania produktów wysokiej jakości prowadzi do dalszych badań. Dzięki temu powstają wyjątkowe produkty wyznaczające standardy pod względem skuteczności, rezultatów, kompatybilności i przyjaznego dla środowiska zrównoważonego rozwoju - dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Tylko najlepsze składniki pochodzące głównie z kontrolowanych upraw ekologicznych lub dzikich zbiorów są używane do produkcji produktów alva. O ile to możliwe, stosuje się tylko nierafinowane oleje, ponieważ w ten sposób zachowane zostają wszystkie niezbędne składniki. Naturalność surowców umożliwia skórze optymalne wykorzystanie produktów pielęgnacyjnych oraz normalizację i regenerację własnych funkcji skóry. Tak więc produkty pielęgnujące od alva są formą "pomocy samopomocy" w celu przywrócenia skórze zrównoważonego, zdrowego i naturalnego piękna. Ponadto żaden z produktów - ze względu na naturalne składniki - nie działa komedogennie.

Od rozwoju produktów pielęgnacyjnych po produkcję, zespół badawczy alva stale współpracuje z organizacjami dermatologicznymi i akademickimi, znakomitymi lekarzami i pracownikami akademickimi, aby zapewnić najwyższą jakość, najlepszą możliwą skuteczność i kompatybilność ze skórą.

Produkty alva nie zawierają:

  • parabenów
  • olejów mineralnych i parafin
  • tenzydy laurylo- i lauryloeterosiarczanu
  • syntetyczne utrwalacze perfum
  • bez doświadczeń na zwierzętach