Kosmetyki naturalne Alva

Kosmetyki naturalne Alva

Odkryj pełną ofertę Alva w EccoVerde.

Produkty alva są wytwarzane z kontrolowanych surowców biologicznych i dlatego są gwarancją wysokiej jakości i skutecznej pielęgnacji!

Kategorie:

Alva: 37 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Przez dziesięciolecia badań firma alva Naturkosmetik zebrała znaczne spektrum wiedzy i know-how. Namiętne podejście do nauki i jednoczesne dążenie do ulepszania produktów wysokiej jakości prowadzi do dalszych badań. Dzięki temu powstają wyjątkowe produkty wyznaczające standardy pod względem skuteczności, rezultatów, kompatybilności i przyjaznego dla środowiska zrównoważonego rozwoju - dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Tylko najlepsze składniki pochodzące głównie z kontrolowanych upraw ekologicznych lub dzikich zbiorów są używane do produkcji produktów alva. O ile to możliwe, stosuje się tylko nierafinowane oleje, ponieważ w ten sposób zachowane zostają wszystkie niezbędne składniki. Naturalność surowców umożliwia skórze optymalne wykorzystanie produktów pielęgnacyjnych oraz normalizację i regenerację własnych funkcji skóry. Tak więc produkty pielęgnujące od alva są formą "pomocy samopomocy" w celu przywrócenia skórze zrównoważonego, zdrowego i naturalnego piękna. Ponadto żaden z produktów - ze względu na naturalne składniki - nie działa komedogennie.

Od rozwoju produktów pielęgnacyjnych po produkcję, zespół badawczy alva stale współpracuje z organizacjami dermatologicznymi i akademickimi, znakomitymi lekarzami i pracownikami akademickimi, aby zapewnić najwyższą jakość, najlepszą możliwą skuteczność i kompatybilność ze skórą.

Produkty sprawdzone przez "Ökotest" zostały konsekwentnie ocenione jako "bardzo dobre" - najwyższa ocena. Ponadto kosmetyki alva są w dużej mierze certyfikowane przez ECOCERT i są zalecane przez PETA, największą na świecie organizację zajmującą się prawami zwierząt.

Produkty alva nie zawierają:

  • parabenów
  • olejów mineralnych i parafin
  • tenzydy laurylo- i lauryloeterosiarczanu
  • syntetyczne utrwalacze perfum
  • bez doświadczeń na zwierzętach