Alva Crystal dezodorant w sztyfcie "Wrażliwe", 90 g

Dla wrażliwej skóry z normalną aż do średniej transpiracją

64,00 zł

(711,11 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 g

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 60,63 zł / Szt.-5%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Bez zapachu
  • Dermatologicznie sprawdzony
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Najel Mydło z Aleppo 100% oliwa z oliwek, 200 g

Alva Crystal dezodorant w sztyfcie "Wrażliwe", 90 g 64,00 zł (711,11 zł / kg)
Najel Mydło z Aleppo 100% oliwa z oliwek, 200 g 19,99 zł (99,95 zł / kg)
Cena całkowita: 83,99 zł
Opis

Kryształ daje delikatny mineralny film na skórze i tym samym zapobiega rozmnażaniu bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach potu.Ponadto wydzielanie potu jest lekko redukowane - bez sklejania porów.

Alva Crystal dezodorant jest bez zapachu – i dlatego nie dochodzi do powstania nieprzyjemnych zapachów w połączeniu z perfumami lub kremami.

Z ponownie zamykanym pokryciem nadaje się wspaniale w podróż. Dermatologicznie sprawdzony!

Nr art.: ALV-2170
Zawartość: 90 g
EAN: 4013640021706
Marka: Alva
Alva linie produktów: Alva krystaliczne dezodoranty
Konsystencja/postać: sztyft
Rodzaje produktów: Dezodoranty
Typ skóry: Dla każdego typu skóry, Skóra wrażliwa
Właściwości: Unisex, Bezzapachowe, Vegan
Zapachy: neutralny zapach
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w suchym miejscu
Rodzaj opakowania: butelka
Składniki (INCI)

Ammonium Alum (Alun)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: alva naturkosmetik GmbH & Co. KG, In der Wolfskaute 26a, 61130, Nidderau, Niemcy, info@alva.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alva Crystal dezodorant w sztyfcie "Wrażliwe"

3 recenzje klientów w innym języku

1,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
1 (33%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
2 (66%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.