Kosmetyki naturalne firmy Antos

Cała gama produktów włoskiej marki

Odkryj szeroką gamę produktów w minimalistycznych opakowaniach: maść z propolisem, woda z kwiatów pomarańczy, olejek rumiankowy czy arganowy, kremy do twarzy, ciała, stóp i rąk oraz kosmetyki ujędrniające w tym krem na cellulit.

Szukaj według kategorii

Marken / Antos

Antos: 145 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Firma Antos została założona w latach 90-tych na wzgórzach Monferrato. Kosmetyki powstają z ekstraktów ziołowych i naturalnych składników według prostych i skutecznych receptur. Filozofia twórców produktów Antos opiera się na promowaniu prostolinijności i szczerości, jakimi cechuje się natura. Kreatywność twórców objawia się w oryginalnych recepturach zawierających tylko niezbędne składniki. Zastosowanie konserwantów w formułach produktów zostało drastycznie zmniejszone, a ilość warstw opakowań zmniejszona.

Antos wykorzystuje surowce, które zostały certyfikowane lub zatwierdzone przez ECOCERT, a także zioła lecznicze z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Włoskie kosmetyki Antos są:

  • proste: tylko kilka skutecznych składników
  • kreatywne: oryginalne receptury łączące naturalne składniki.
  • niezbędne: przy minimalnym pakowaniu
  • świeże: kosmetyki Antos wykorzystują minimum konserwantów - wszystkie produkty są tak świeże, jak to tylko możliwe!

Substancje zapachowe wybrane przez Antos nie powoduja alergii i posiadają certyfikat IFRA. To samo dotyczy standardów m.in. ICEA i AIAB zostały zatwierdzone i zostały starannie wyselekcjonowane ze względu na ich tolerancję przez skórę. Ponadto produkty zawsze zawierają tylko niewielkie ilości 1% lub mniej.

Zazwyczaj Antos nie dodaje więcej niż 0,1-0,3% zapachu do swoich produktów (w ilościach określonych w kartach charakterystyki substancji zapachowych). Perfumy te nie mają negatywnego wpływu na równowagę skóry i środowiska i są syntezowanymi mieszankami, pochodzącymi głównie z przetwarzania olejków eterycznych. Odpowiadają normom, które zabraniają stosowania substancji potencjalnie alergizujących.