Antos Olejek makadamia, 50 ml

Intensywna pielęgnacja z naturalnym przeciwzmarszczkowym działaniem!

26,89 zł 29,99 zł -10%

(537,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealny do skóry suchej
  • Regeneruje włosy
  • Aluminiowa butelka z pompką

Kupowane często z Antos Regenerujący krem do twarzy, 50 ml

Antos Olejek makadamia, 50 ml 26,89 zł (537,80 zł / l)
Antos Regenerujący krem do twarzy, 50 ml 32,51 zł (650,20 zł / l)
Cena całkowita: 59,40 zł
Opis

Olejek makadamia jest podobny do naturalnego sebum skóry i zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E. Sprawdza się w pielęgnacji skóry i włosów. Olej ma nawilżające, wzmacniające i przeciwzmarszczkowe działanie.

Sposób użycia:

  • Skóra: Nałożyć i wmasować, aż całkowicie się wchłonie.
  • Włosy: Wmasować niewielką ilość w końcówki włosów - przed lub po ich stylizacji. Olejek można nałożyć również na całej długości suchych lub wilgotnych włosów przed użyciem szamponu. Olejek pozostawić na włosach na 30-60 minut. Przed zastosowaniem na suchych włosach najlepiej sprawdzić, czy olej dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
  • Olej można wymieszać również z kremem, aby poprawić jego odżywcze i pielęgnujące właściwości i nadać mu płynnej konsystencji. Możesz również dodać kilka kropel olejku eterycznego.
Nr art.: ATS-H7
Zawartość: 50 ml
EAN: 8051122771363
Marka: Antos
Rodzaj rośliny: Makadamia
Rodzaje produktów: Olejki pielęgnujące skórę
Typ skóry: Skóra sucha
Rodzaj włosów: włosy zniszczone, włosy suche
Składniki (INCI)

Macadamia Ternifolia Seed Oil

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Włochy, emmeduecosmetics@pec.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Antos Olejek makadamia

5 recenzji klientów w innym języku

4,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
12 (80%)
4 gwiazdki
3 (20%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

15 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder