Arte Fiori Capillum AMOVE Green Edition, 100 g

Łatwa i bezbolesna depilacja!

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Od setek lat jest używana w krajach południowo -zachodniej Azji specjalna mieszanka różnych części roślinnych i minerałów dla delikatnej depilacji. My odkryliśmy tą metodę i jej recepturę udoskonaliśmy. Wysokojakościowe surowce dają podstawę dla łatwego i bezbolesnego depilowania: wodorotlenek wapnia , wysuszone części rośliny głożyny cierń Chrystusa ( proszek rośliny) , składniki białego krzewu henna i minerał portlandyt -to jest wszystko!

 • Prosta, szybka i bezbolesna depilacja
 • Dobrze tolerowana przez skórę
 • Także do użycia w zakresie intymnym
 • Bez sztucznych barwników
 • Bez zapachu i środków konserwujących

Najprostsze zastosowanie!

Jeszcze nigdy nie była depilacja tak prosta i delikatna. Wszystko jedno czy zakres pod pachami, intymny, nogi , ręce czy plecy - z Capillum Amove odłożysz na bok maszynkę do golenia i wszelkie kremy depilacyjne .

Capillum Amove posiada licencję w Niemczech i spełnia wszystkie przepisy UE odnośnie produktów kosmetycznych oraz ich realizacji w formie niemieckich przepisów dotyczących kosmetyków, żywności i towarów konsumcji dziennej. Ten produkt jest dermatologicznie testowany. Wszelkie przepisy bezpieczeństwa , odnośnie zawartości składników , jak i oceny bezpieczeństwa zastosowania znajdują się w opakowaniu produktu i są zameldowane w Ministerstwie Ochrony Konsumenta i Bezpieczeństwa Zywności.

100% naturalny - wybór naturalnych składników i rezygnacja z syntetycznych substancji zapachowych jest warunkiem delikanej depilacji. Nic nie może być prostsze!

Tak proste jak jeszcze nigdy - włosy mogą być bardzo łatwo depilowane pod prysznicem. Najpierw proszę przygotować krem , następnie jego nanieść na żądane miejsca i spłukać bieżącą wodą.

Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów - na nogach, ramionach, pod pachami , na piersiach, w obszarze bikini, na brzuchu i na plecach - Capillum Amove usuwa wszystkie włosy bezboleśnie.

Miłość do tradycji - w Oriencie jet używany Capillum Amove, już od setek lat. My odkryliśmy tą metodę na nowo i ją udoskonaliśmy.

Gdzie można używać Capillum Amove?
Capillum Amove jest używany do usuwania włosów pod pachami, włosów na nogach, ramionach, klatce piersiowej i pleców, jak i w zakresie intymnym.

Jak odbywa się usuwanie włosów z Capillum Amove?
Często irytująca depilacja jest możliwa szybko i bardzo prosto:

 1. Proszę wymieszać 100 g proszku Capillum Amove z około 35 - 40 ml gorącej wody i przy pomocy dołączonej łopatki wymieszać na kremistą konsystencję. Intensywny zapach ziemi jest normalny , ponieważ preparat nie zawiera chemicznych składników zapachowych.
 2. Przy pierwszorazowym użyciu proszę spróbować działanie na małym obszarze skóry, aby móc ocenić czas działania i reakcję skóry na preparat.
 3. Proszę nanieść krem przy pomocy łopatki lub ręcznie na pożądane miejsca (uwaga polecone zastosowanie), pokrywając miejsce owłosione.
 4. Włosy na ciele muszą być całkowicie pokryte kremem, jeśli nie jest jego działanie nieskuteczne i usuwa tylko częściowo włosy.
 5. Zależnie od gęstości i grubości włosów, proszę pozostawić preparat 3 do maksymalnie 5 minut do działania. W zakresie intymnym o wiele krócej! W międzyczasie proszę kontrolować wilgotnym palcem, czy włosy dają się usunąć razem z lekko suchym kremem.
 6. Pod prysznicem jest preparat jek peeling do zastosowania - najpierw nacierać wilgotnymi rękami z ruchami okrężnymi i następnie spłukać ciepłą wodą - włosy ciała dają się łatwo zmyć. Przy krótkich włosach ciała może być bardzo pomocy miękki ręcznik. Na końcu dokładnie spłukać.

Jak długo trwa efekt działania tego preparatu??
Przy regularnym zastosowaniu Capilum Amove rosną włosy wolniej i są miękciejsze. Okres wolny od włosów jest mniej więcej taki sam, jak przy zastosowaniu klasycznych kremów depilacyjnych i dłuższy, aniżeli przy goleniu.

Jakie środki ostrożności należy przestrzegać przed pierwszym użyciem?
Proszę testować działanie preparatu na małym obszarze skóry. Ponieważ istnieją różne typy włosów i skóry, można indywidualnie testować czas działania i jego skuteczność.

Dlaczego Capillum Amove jest produkowany wyłącznie z naturalnych produktów?
Dla zapewnienia wspaniałej tolerancji , jest Capillum Amove produkowany wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego i bez środków konserwujących, stabilizatorów lub chemicznych zapachów. Składniki: wodorotlenek wapnia, liście głożyny ciernia Chrystusa, proszek roślin bez barwników.

Można też kupić Capillum Amove jako gotowy krem?
Nie, z prostego powodu: jeśli byłby dostępny Capillum Amove jako gotowy preparat, konieczny byłoby dodanie chemicznych substancji, aby zapewnić jego konstystencję i trwałość . Producent zrezygnował celowo z tej formy. Dlatego jest ten preparat dostępny jako proszek dla samodzielnego mieszania z wodą.

Na jak długo wystarcza opakowanie 100 g?
Ze względu na różną gęstość , długość i strukturę włosów podanie dokładnej wystarczalności jest niemożliwe.Dla przeciętnej kobiety wystarcza opakowanie na nogi, zakres intymny i pod pachami. Dla mężczyzny jest 100 g wystarczające dla klatki piersiowej, pod pachami i ewentualnie na brzuch.

Zalecenia użycia i zastosowania muszą być dokładnie przestrzegane!

 1. Stosować produkt w łazience, pod prysznicem lub w wannie.
 2. Czas aplikacji 3-5 minut w zależności od gęstości włosów i ich grubości.
 3. Przed pierwszym użyciem koniecznie przeprowadzić test na skórze - małe ilości nanieść według poleconego zastosowania.
 4. Jeśli po 2 godzinach nie widać żadnych podrażnień skóry, można przeprowadzić depilację
 5. W przypadku pieczenia/mrowienia itp. natychmiast spłukać to miejsce wodą.
 6. Po depilacji na okres 12 godzin polecamy niestosowanie dezodorantów i innych zapachowych produktów. .
 7. Między dwoma zastosowaniami muszą minąć 72 godziny!
 8. Przed użyciem usunąć biżuterię.
 9. Nadaje się do pleców, klatki piersiowej, ramion, nóg, pach i zakresu intymnego.
 10. Nie nadaje się do głowy, twarzy, oczu, nosa, uszu, sutek , znamion, dla skóry ze skłonnością do wyprysków lub podrażnionej, po opalaniu lub w przypadku reakcji alergicznych na preparaty depilacyjne. Także w przypadku używania lekarstw , które mogą mieć wpływ na skórę lub w przypadku chorób skóry konieczna jest konsultacja lekarska.
Marka: Arte Fiori
Dodatkowe informacje

Składniki:Wodorotlenek wapnia, liście Zizyphus Spina Christi głożyna ciernia Chrystusa (proszek rośliny bez barwników).

Instrukcje bezpieczeństwa:
Myć ręce natychmiast po zastosowaniu. Zawiera alkalie.
Nie połykać. W razie połknięcia niezwłocznie wezwać pomoc lekarską i pokazać opakowanie.
Unikać kontakt ze śluzówkami i oczami.
W przypadku kontaktu z oczami przemyć natychmiast dużą ilością wody i wezwać pomoc lekarską .
Przechowywać poza zasięgiem dzieci!

Capillum Amove posiada licencję w Niemczech i spełnia wszystkie wymagane przez UE dyrektywy odnośnie preparatów kosmetycznych i ich użycia według obowiązujących niemieckich przepisów dla kosmetyków, żywności i preparatów konsumenckich. Ten preparat jest dermatologicznie testowany. Instrukcje bezpieczeństwa zawartych składników znajdują się w opakowaniu i są zarejestrowane w Ministerstwie Bezpieczeństwa Zywności i Ochrony Konsumenta.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Arte Fiori Capillum AMOVE Green Edition, 100 g

5 recenzji klienta w innym języku

3,4 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (22%)
4 gwiazdki
4 (44%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
2 (22%)
1 gwiazdka
1 (11%)

9 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Capillum AMOVE Green Edition, 100 g", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder