BAENSCH pure care Mydło kokosowe z migdała

Delikatne oczyszczanie dla ciałą i skóry

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Zmysłowy zapach
  • Odżywia delikatnie skórę
  • Z oleju kokosowego tłoczonego na zimno
  • Dosyć łagodny do pielęgnacji dzieci

Podobne produkty:

Avril Mydło do ciała i dłoni

Opis

Zimno mieszane mydło kokosowe ma szczególne właściwości do delikatnego oczyszczania i pielęgnacji skóry, ponieważ Gliceryna jako naturalna stała część olejków roślinnych i roślinnych olejków tłuszczowych zostaje całkowicie zachowana. Gliceryna reguluje nawilżenie skóry i chroni ją przed wysuszaniem. Mydło kokosowe zawiera ponadto nadamiar olejków roślinnych, co prowadzi do odżywienia skóry. Skóra otrzymuje przez to ochronę, jak rónież pożdądaną głądkość.

Zastosowanie: Nałóż mydło kilka razy na wilgotną skórę. Przez lekkie pocieranie tworzy się szybko kremowa piana, która ponadto nie piecze w oczy. Dlatego to mydło kokosowe nadaje się do dzieci i do czyszczenia włosów. Z tym dobrze pieniącym się mydłem kąpiel i prysznic jest prawdziwą przyjemnością!

Mydło kokosowe jest wolne od syntetycznych zapachów, barwników i konserwantów.

Konsystencja mydła: W kostce
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Marka: BAENSCH pure care
Właściwości: Opakowania bez plastiku, Bez oleju palmowego
Zapachy: Migdały
Certyfikaty: NaTrue

Składniki

Składniki (INCI): Sód kokonianu, potasu kokonianu, Cocos nucifera naftowej, Aqua, limonen, Linalool, Citronellol, Prunus Amygdalus Amara naftowej, geraniol, metyloeugenol, Cinnamal, Farnezol, Cumarin, Benzylbenzoat, Benzylsalicylat, Benzylcinnamat