BAENSCH pure care Mydło kokosowe z migdała

Delikatne oczyszczanie dla ciałą i skóry

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Opis

Zimno mieszane mydło kokosowe ma szczególne właściwości do delikatnego oczyszczania i pielęgnacji skóry, ponieważ Gliceryna jako naturalna stała część olejków roślinnych i roślinnych olejków tłuszczowych zostaje całkowicie zachowana. Gliceryna reguluje nawilżenie skóry i chroni ją przed wysuszaniem. Mydło kokosowe zawiera ponadto nadamiar olejków roślinnych, co prowadzi do odżywienia skóry. Skóra otrzymuje przez to ochronę, jak rónież pożdądaną głądkość.

Zastosowanie: Nałóż mydło kilka razy na wilgotną skórę. Przez lekkie pocieranie tworzy się szybko kremowa piana, która ponadto nie piecze w oczy. Dlatego to mydło kokosowe nadaje się do dzieci i do czyszczenia włosów. Z tym dobrze pieniącym się mydłem kąpiel i prysznic jest prawdziwą przyjemnością!

Mydło kokosowe jest wolne od syntetycznych zapachów, barwników i konserwantów.

Konsystencja mydła: W kostce
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Marka: BAENSCH pure care
Właściwości: Opakowania bez plastiku, Bez oleju palmowego
Zapachy: Migdały
Certyfikaty: NaTrue

Składniki

Składniki (INCI): Sód kokonianu, potasu kokonianu, Cocos nucifera naftowej, Aqua, limonen, Linalool, Citronellol, Prunus Amygdalus Amara naftowej, geraniol, metyloeugenol, Cinnamal, Farnezol, Cumarin, Benzylbenzoat, Benzylsalicylat, Benzylcinnamat

Akcesoria

ocen klientów po polski dla BAENSCH pure care Mydło kokosowe z migdała