Bioearth Bioearth Bioprotettiva organiczny olejek dzikiej róży

widoczna redukcja zanieczyszczeń skóry

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Bioearth BIOprotettiva Olejek z dzikiej róży
Opis

Róża Moszata jest rośliną pochodzącą z Chile , której nasiona zawierają olej bardzo bogaty w pozytywne substancje - które są głównie stosowane przeciw zmarszczkom, powstawaniu blizn i plam starczych. Odpowiedzialnymi za to są zawarte w niej naturalne substancje roślinne jak kwas oelinowy, kwas linolowy , witamina A i likopen.

Główną zalketą tego olejku jest zdolność pobudzania skóry poprzez działanie jego składników. Dzięki substancjom działającym pochodzącym z natury , pomaga olejek tej róży w leczeniu blizn , rozstępów pociążowych , oparzeń słonecznych, plam starczych , zmarszczek , suchej i dojrzałej skóry a nawet trądzika . Mechaniczna ekstrakcja z zimnego, surowego olejku piżma daje bardzo małe ilości - z jednej tony owoców róży otrzymuje się tylko 8 kg olejku . Tak pozyskiwany surowy olej wyróżnia się poprzez intensywny kolor pomarańczowo - łososiowy . Polecamy ten czysty olejek używać przez conajmniej 30 dni , ale dla lepszych rezultatów jest konieczne długotrwałe użycie.

Ten olej od Bioprotettiva jest , dzięki jego silnemu rewitalizującemu działaniu, niesamowitym sojusznikiem naturalnego piękna. Pełen naturalnych , wartościowych nienasyconych kwasów tłuszczowych i wspaniale działających innych składników , pomaga skórze zachować , jej naturalne piękno i fizjologiczne właściwości i zredukować problemy związane z wiekiem i zanieczyszczeniem środowiska. Ten zimno tłoczony olejek dzikiej róży pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych i ma jakość substancji pokarmowy

On jest dermatologicznie teatowany i wolny od zapachów.

Zastosowanie: nanieść na oczyszczoną skórą 2 -3 razy dziennie tylko parę kropelek i delikatnie wmasować. Przed spaniem proszę używać krem pielęgnacji nocnej do twarzy. Olejek dzikiej róży jest natychmiast wchłaniany i skóra może oddychać , komórki się regenerować i być reperowanymi.

Wirkstoffe: Hagebuttenöl roh, organisch, kaltgepresst, Vitamin E

Marka: Bioearth
Dodatkowe informacje

Ingredients (INCI): Rosa moschata olejek *, octan tokoferolu
* z kontrolowanych upraw ekologicznych

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Bioearth Bioprotettiva organiczny olejek dzikiej róży

6 recenzji klienta w innym języku

3,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (33%)
4 gwiazdki
2 (22%)
3 gwiazdki
3 (33%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (11%)

9 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 6 recenzje w innym języku.