Biofficina Toscana Regenerujący krem do włosów, 100 ml

Odżywka bez spłukiwania dla nawilżonych i lśniących włosów

63,87 zł 71,00 zł -10%

(638,70 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów, szczególnie suchych i poddawanych zabiegom
  • Z Liquepom®, proteinami roślinnymi i aminokwasami
  • Regeneruje, wzmacnia i działa antyoksydacyjnie
  • Bez spłukiwania, pozostawia włosy miękkie i jedwabiste

Kupowane często z Biofficina Toscana Odżywka do włosów, skoncentrowana i aktywna, 200 ml

Biofficina Toscana Regenerujący krem do włosów, 100 ml 63,87 zł (638,70 zł / l)
Biofficina Toscana Odżywka do włosów, skoncentrowana i aktywna, 200 ml 57,04 zł (285,20 zł / l)
Cena całkowita: 120,91 zł
Opis

Regenerujący krem do włosów marki Biofficina Toscana to pielęgnacja bez spłukiwania odpowiednia do każdego rodzaju włosów, szczególnie suchych, poddawanych zabiegom lub zniszczonych. Formuła zawiera Liquepom®, opatentowany składnik pozyskiwany ze skórek ekologicznych pomidorów z Toskanii, bogaty w likopen i inne naturalne antyoksydanty, o właściwościach antyoksydacyjnych, nawilżających i ochronnych.

Skład wzbogacono o kompleks protein pszenicy i soi oraz aminokwasów o działaniu wzmacniającym, a także roślinne woski jojoba, mimozy i słonecznika, które kondycjonują i chronią włosy. Macerat z ekologicznej marchwi z Toskanii, aloes i mocznik uzupełniają formułę o właściwości zmiękczające i nawilżające. Krem pomaga chronić włosy przed stresem oksydacyjnym i skutkami zanieczyszczeń oraz poprawia ich miękkość, elastyczność, pełniejszy wygląd i blask bez konieczności spłukiwania. Może być stosowany również na suche włosy.

Najważniejsze właściwości

  • Do każdego rodzaju włosów, szczególnie suchych, poddawanych zabiegom lub zniszczonych
  • Z Liquepom® ze skórek ekologicznych pomidorów z Toskanii
  • Z proteinami roślinnymi i aminokwasami
  • Z maceratem z ekologicznej marchwi z Toskanii i woskami roślinnymi
  • Działanie regenerujące, wzmacniające, nawilżające i ochronne
  • Pomaga chronić przed stresem oksydacyjnym i skutkami zanieczyszczeń
  • Pomaga pozostawić włosy miękkie, elastyczne i lśniące
  • Formuła bez spłukiwania, odpowiednia również do stosowania na suche włosy

Sposób użycia

Nałożyć na wilgotne długości i przystąpić do suszenia. Można stosować również na suche włosy. Nie spłukiwać.

Nr art.: BTO-0155
Zawartość: 100 ml
EAN: 8003140491501
Marka: Biofficina Toscana
Rodzaje produktów: Pielęgnacja włosów
Rodzaj włosów: włosy normalne, włosy zniszczone, włosy suche
Właściwości: Testowane na nikiel, Vegan
Certyfikaty: AIAB, Leaping Bunny
Składniki (INCI)

Aqua, Propandiol, Dicaprylyl Ether, Myristyl Lactate, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Jojoba Esters, Helianthus Annus Seed Cera, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Wheat Amino Acids, Soy Amino Acids, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Acacia Decurrens Flower Wax, Daucus Carota Sativa Root Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract[1], Urea, Lecithin, Glycerin, Arginine Hci, Serin, Threonine, Vegetable Oil, Xanthan Gum, Cetearylalcohol, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Saccharide Isomerate, Benzyl Alcohol, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Parfum, Mica, Sodium Cetearyl Sulfate, Lactic Acid, Polyglycerin-3, Sodium Hyaluronate, Citricacid, Titanium Oxides, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Sodium Citrate, Citronellal, Potassium Sorbate, Citral, Tocopherylacetat

  1. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Włochy, www.biofficinatoscana.com/en

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

2 oceny klientów po polski dla Biofficina Toscana Regenerujący krem do włosów

193 recenzje klientów w innym języku

3,9 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
134 (38%)
4 gwiazdki
102 (29%)
3 gwiazdki
62 (17%)
2 gwiazdki
35 (10%)
1 gwiazdka
13 (3%)

346 ocen
2 recenzje klienta po polski
193 recenzje klientów w innym języku

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder