Kosmetyki naturalne od Biopark Cosmetics

Naturalna pielęgnacja, olejki eteryczne i wysokiej jakości surowce

Słoweńska marka Biopark Cosmetics zapewnia czyste naturalne kosmetyki najwyższej jakości - starannie stworzone i atrakcyjnie opakowane!

Szukaj według kategorii

Marken / Biopark Cosmetics

Biopark Cosmetics: 167 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Biopark to firma z doświadczeniem w produkcji i sprzedaży kosmetyków naturalnych. Ale założyciele - Peter i Tejka Novšak - widzą swoją pracę w szerszym kontekście niż tylko w sprzedaży: zapewniają wsparcie, by styl zycia był naturalny i wyższej jakości. Onimiłują i pasjonują się przyrodą i środowiskiem, które jest również odzwierciedla się w filozofii firmy.

Ostatecznym celem Biopark jest oferowanie naturalnych i zdrowych alternatyw dla tradycyjnych kosmetyków - bo natura oferuje wszystko dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Biopark Cosmetics oferuje szeroką gamę olejów nośnych, olejków eterycznych, hydrosolów, proszków roślinnych i mineralnych i innych produktów roślinnych.

Produkty są produkowane bez testowania ich na zwierzętach, są zgodne z przepisami UE i charakteryzują się wyjątkową ceną i świetną wydajnością. Częścią filozofii firmy jest produkcja zdrowych i naturalnych preparatów dostępnych dla wszystkich - bo w Biopark wszyscy są przekonani, że zdrowy tryb życia nie powinno zależeć od pieniędzy!
Dlatego też rezygnuje się ze współpracy z pośrednikami, projektuje się etykiety samemu, a opakowania wypełnia się ręcznie z najwyższą starannością. Pod koniec produkcji dostepne są wysokiej jakości produkty za rozsądną cenę. W Biopark są przetwarzane nie tylko certyfikowane organiczne surowce - wszystkie produkty Biopark zostały certyfikowane przez Słoweński Instytut Kon-Cert jako kosmetyki naturalne i organiczne.

Produkty Biopark są w 100%:

  • naturalne
  • bez SLS i SLES
  • bez parabenów i innych substancji szkodliwych
  • nie testowane na zwierzętach
  • certyfikat kosmetyków naturalnych i organicznych