Wkładki do butów firmy BriskStep

Naturalne akcesoria do obuwia z wyjątkowego drewna cedrowego

Niemiecka firma BriskStep produkuje unikalne wkładki do butów z libańskiego cedru. Drewno cedru zawiera cenne olejki eteryczne, dzięki czemu pomaga przeciwdziałać problemom ze skórą stóp. Pozytywne efekty są zauważalne już po kilku dniach.

BriskStep: 1 produkt

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Wkładki BriskStep są w 100% naturalne, gdyż zostały wykonane ze słynnego cedru libańskiego. Drewno cedru libańskiego było stosowane już w starożytności. Dziś cedr libański jest rzadkością w lasach. Drewno dzięki swoim olejkom eterycznym ma szczególny, korzystny wpływ na stopy i wspomaga przy wszelkich problemach ze stopami, takich jak:

  • nieprzyjemny zapach stóp,
  • grzybica paznokci,
  • problemy ze stopami spowodowane ćwiczeniami.

Na szczególną uwagę zasługuje cienka bawełniana warstewka. Gwarantuje, że podeszwy stóp pozostaną na swoim miejscu nawet w ekstremalnych warunkach (np. podczas biegania). Dodatkowo wkładki są niezwykle elastyczne i już po kilku minutach komfortowo dopasowują się do indywidualnego kształtu stóp. Niezależnie od tego, czy do szpilek, sandałów, nylonowych skarpetek czy na gołe stopy - wkładki do butów BriskStep można zawsze nosić bez zwracania na siebie uwagi.