Eterea Cosmesi Naturale re-touch Shea Butter, 100 ml

Odżywiające masło roślinne dla wymagających rodzajów skóry

78,00 zł

(780,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla suchej, wrażliwej skóry i włosów
  • Bogate w niezbędne kwasy tłuszczowe
  • Właściwości odżywcze
  • Testowane na nikiel Testowane na nikiel
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Eterea Cosmesi Naturale re-touch Cellulite Oil, 200 ml

Eterea Cosmesi Naturale re-touch Shea Butter, 100 ml 78,00 zł (780,00 zł / l)
Eterea Cosmesi Naturale re-touch Cellulite Oil, 200 ml 130,00 zł (650,00 zł / l)
Cena całkowita: 208,00 zł
Opis

Masło shea jest cenione za swoje liczne właściwości odżywcze: działa odżywczo, zmiękczająco, ochronnie i ujędrniająco. Bogate w kwas linolenowy, linolowy, oleinowy, stearynowy i witaminę E, ma również właściwości przeciwutleniające i jest idealne dla skóry suchej, bardzo suchej i popękanej.

Stosowanie: Delikatnie wmasowywać w skórę codziennie w zależności od potrzeb.

Nr art.: ETE-RT15
Zawartość: 100 ml
EAN: 8056269412933
Marka: Eterea Cosmesi Naturale
Linie produktów od marki ETEREA: re-touch
Konsystencja/postać: masło
Rodzaje produktów: pielęgnacja ciała
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Testowane na nikiel, Vegan
PAO: 12 miesięcy
Rodzaj opakowania: karton, tygiel
Składniki (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Tocopherol (Vitamin E)

  1. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: ETEREA cosmesi naturale, Via N. Giacumbi, 23, 81055, Santa Maria C.V. (CE), Włochy, customer@etereacosmesi.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Eterea Cosmesi Naturale re-touch Shea Butter