Fangocur Bentoforte - roztwór do płukania jamy ustnej

Redukuje nieświeży oddech i zapalenie dziąseł!

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta

Podobne produkty:

Organic Dental Oil for Healthy Gums & Teeth

Opis

Bentoforte firmy fangocur został opracowany specjalnie, aby zwalczać nieświeży oddech (Halitosis), zapalenie dziąseł (Gingivitis), zapalenie przyzębia (Parodontitis), drażniący kaszl, nalot na języku, afty i urazach błony śluzowej. Wyjątkowy 3- fazowy kompleks z trzech sprawdzonych naturalnych środków:

  1. Zawarta lecznicza ziemia fango usuwa organiczne produkty przemiany i rozkładu materii, które przyczyniają się do nieprzyjemnego zapachu. Ponadto obniża wartość pH w ustach, która tworzy nieprzyjemny zapach.
  2. Naturalne kryształy soli morskiej z zachodniego wybrzeża Afryki Południowej sprawiają, że bakterie i zarazki są nieszkodliwe.
  3. Naturalne olejki eteryczne wzmacniają florę jamy ustnej i wspierają naturalną równowagę w obszarze ust i gardła. Dbają ponadto o natychmiastową świeżość w ustach.

Składniki tworzą delikatny ochronny film na dziąsłach i mają kojące działanie. Wzmacniają dziąsło, usuwają nieprzyjemny zapach oraz przywracają zdrową równowagę flory w ustach.

Bentoforte firmy fangocur jest produktem medycznym i został naukowo przetestowany przez uniwersyteckiego profesora Dr Wolfganga Marktl, z Instytutu Medycyny Całościowej w Wiedniu.

Działanie i zastosowanie: Jedną pełną łyżeczkę Bentoforte dobrze wymieszać w 1/8 l wody i odstawić na kilka minut. Następnie jeszcze raz krótko wymieszać i łykami przepłukać gardło i usta. Następnie wypluć i powtarzać proces, aż szklanka będzie pusta.

Przeprowadzić 3 tygodniową kurację rano i wieczorem. W niektórych wypadkach należy zrobić jednotygodniową przerwę, a następnie kontynuować kurację. Następnie w celach zapobiegawczych można stosować 2, 3 razy w tygodniu.

Rodzaje produktów: Pielęgnacja jamy ustnej i zębów
Marka: Fangocur

Składniki

Ingredients (INCI): Gossendorfer Fango (bentonite), Sea salt, Citrus limo*, Mentha spicata, Mentha x arvensis, Salvia officinalis, Melaleuca alternifolia**, melaleuca viridiflora, leptospermum, laurus nobilis, Matricaria chamomilla*
* certified organic
* wild harvested

O fangocur

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla Fangocur Bentoforte - roztwór do płukania jamy ustnej

2 recenzje klienta w innym języku

3,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (66%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (33%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.