Jarmark bożonarodzeniowy otwiera swoje podwoje

Jarmark bożonarodzeniowy otwiera swoje podwoje

Jarmark bożonarodzeniowy Ecco Verde ponownie w tym roku wybrał produkty, które można rozdać w prezencie. Duży asortyment oferuje coś dla wszystkich smaków i oczekiwań cenowych.

Jarmark bożonarodzeniowy jest podzielony na kategorie kobiety, mężczyźni, mamy i dzieci. Istnieją również pomysły na prezenty z następujących kategorii:

Kalendarz adwentowy

Czy chciałbyś herbaty, zapachy lub kosmetyki naturalne zamiast kalendarza adwentowego z czekoladą? Nie ma problemu, tutaj znajdziesz to wszystko. Oferujemy duży wybór wszystkich możliwych wersji kalendarza adwentowego.

Mieszanki i zestawy do herbaty

Co jest bardziej relaksującego niż wypicie gorącej filiżanki ulubionej herbaty w biały zimowy poranek? Aby przyjemność z herbaty naprawdę nabrała odpowiedniego nastroju, znajdziesz pyszne świąteczne odmiany herbaty i kilka zestawów herbacianych.

Zestawy upominkowe

Zestawy te skracają długie poszukiwania prezentu - ponieważ często pojedynczy prezent jest za mały lub często nie jest łatwo znaleźć odpowiedni prezent.

Ekskluzywne prezenty

Dla tych, którzy lubią dawać ekskluzywne produkty, znajdziesz w tej kategorii wysokiej jakości kosmetyki, produkty do pielęgnacji skóry, produkty do makijażu i inne produkty. Od systemu pielęgnacji warstwowej po makijaż luksusowy do marek kosmetyków organicznych znajdziesz tutaj.

Perfumy

Od wody perfumowanej po wodę toaletową znajdziesz wszystko w tej kategorii ze 100% naturalnymi składnikami i wieloma czarującymi kompozycjami zapachowymi.

Wegańskie pomysły na Boże Narodzenie

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla wegan często nie jest łatwe. W Ecco Verde mamy teraz bardzo duży wybór wegańskich kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry, które są również idealne na prezent. Wszystkie te produkty można znaleźć w tej kategorii.

Bony

Wybór jest tak duży, że nie możesz zdecydować, który prezent będzie idealnie pasował? Podaruj kupon upominkowy i pozostaw wybór obdarowanej osobie. ;-)

Mieszkanie i dobre samopoczucie

Znajdziesz tutaj wszystko, od lamp zapachowych po świąteczne mieszanki zapachowe i zestawy upominkowe, które zanurzą Twój dom w przytulnej atmosferze, która zachęca do odpoczynku.

Kąpiele i Wellness

Najlepszym sposobem na uniknięcie stresu przedświątecznego jest przyjemna kąpiel. Ale nie powinno zabraknąć odpowiednich substancji do kąpieli. Tutaj znajdziesz wszystko dla każdego, kto lubi kąpiele relaksacyjne i chce intensywnie dbać o swoją skórę.

Makijaż

W tej kategorii znajdziesz w 100% naturalny makijaż na każdą okazję, we wszystkich wariantach i kolorach. Rozejrzyj się.