FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo z 16% oleju laurowego, 180 g

Naturalna pielęgnacja wysokiej jakości olejami roślinnymi

28,89 zł 32,99 zł -12%

(160,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 180 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Z cenną oliwą z oliwek
  • Cudownie świeży zapach
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kupowane często z FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo 100% oliwa z oliwek, 200 g

FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo z 16% oleju laurowego, 180 g 28,89 zł (160,50 zł / kg)
FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo 100% oliwa z oliwek, 200 g 22,06 zł (110,30 zł / kg)
Cena całkowita: 50,95 zł
Opis

Mydło Aleppo to prawdziwy skarb z Syrii, wytwarzany zgodnie ze starożytną tradycją i rzemiosłem. Unikalna receptura składa się z czysto roślinnych składników, takich jak wysokiej jakości oliwa z oliwek i 16% cennego oleju laurowego. Zawartość tego oleju nadaje mydłu szczególnie odżywcze i nawilżające właściwości, które utrzymują skórę elastyczną, a jednocześnie wspierają naturalną regenerację. Oliwa z oliwek również nawilża, a olej laurowy jest idealny do pielęgnacji skóry problematycznej.

Zastosowanie:

  • Mydło może być stosowane do łagodnego oczyszczania twarzy, pielęgnacji ciała i mycia włosów.
  • W zależności od twardości wody, po umyciu szamponem może być konieczne kwaśne płukanie.
  • Po każdym użyciu mydło należy pozostawić do wyschnięcia.
Nr art.: SDM-AS16181
Zawartość: 180 g
EAN: 4260007641699
Marka: FINigrana® Bio & Naturkosmetik
Konsystencja/postać: materia stała
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju włosów
Właściwości: Unisex, Vegan
Zapachy: świeży
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w suchym miejscu
Składniki (INCI)

Sodium Olivate, Sodium Laurate, Aqua, Vegetable Glycerin[1]

  1. jest naturalnie wytwarzany w procesie zmydlania
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352 , Korschenbroich, Niemcy, mail@treibholz.de, www.finigrana.de/impressum

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo z 16% oleju laurowego