Naturalne kosmetyki od FUN!ETHIC

Francuskie produkty pielęgnacyjne dla kobiet w każdym wieku

Bienvenue! Witamy w kolorowym świecie małej francuskiej firmy FUN!ETHIC, która postawiła sobie za cel produkcję wartościowych kosmetyków naturalnych w przystępnych cenach!

Szukaj według kategorii

FUN!ETHIC: 18 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Wyprodukowano we Francji - jakość w przystępnej cenie dla każdego!

Celem FUN!ETHIC jest udowodnienie, że nowoczesna firma może produkować regionalnie, w sposób zrównoważony, kierując się wysoką jakością jako priorytetem i przestrzegając przy tym wartości etycznych.

W FUN!ETHIC produkcja „odpowiedzialnych kosmetyków” jest postawiona na pierwszym miejscu, dlatego preferowani są partnerzy regionalni, a testy na zwierzętach są kategorycznie odrzucane. Założyciele firmy Olaf Maurice i Martine Schmitt również uważają, że przejrzystość jest ważnym czynnikiem budującym zaufanie między firmą a konsumentami. Postępując zgodnie z tym założeniem, ujawniają wszystkie kluczowe informacje- od nazw dostawców po ważne dane własnej firmy.

3 grupy wiekowe - 3 linie produktów

Zamiast kategoryzować według rodzaju skóry, marka FUN!ETHIC wykreowała linie produktów skierowanych do potrzeb kobiecej skóry w trzech fazach życia.

"Être ado" - linia dla nastolatków, dziewcząt od ok. 12 roku życia, która powinna towarzyszyć młodej skórze we wzlotach i upadkach okresu dojrzewania: nawilżająca, równoważąca i przeciwzapalna. Aby przygoda z dorastaniem nie została zakłócona przez zamartwianie się stanem skóry.

"Avoir 20 ans" - dla wszystkich młodych kobiet po 20. roku życia Nieskomplikowana seria pielęgnacyjna, która łączy wszystkie właściwości potrzebne do uzyskania efektu promiennego wyglądu: nawilża, wzmacnia, ożywia i sprawia, że ​​skóra staje się miękka i gładka.

"Etre Femme" - linia pielęgnacyjna dla specjalnych potrzeb skóry kobiet od 30 roku życia. Z FUN!ETHIC bardzo łatwo i nieskomplikowane jest zapewnienie Twojej skórze dodatkowej pielęgnacji. Produkty tej linii intensywnie nawilżają i odżywiają, działają antyoksydacyjnie i stymulują regenerację komórek skóry - dla efektu zdrowo wyglądającej, pięknej skóry.

FUN!ETHIC to produkty:

  • z certyfikatem Cosmébio i ECCOCERT
  • nietestowane na zwierzętach
  • perfumowane w 100% naturalnymi zapachami
  • przyjazne dla środowiska i wyprodukowane zgodnie z surowymi normami etycznymi
  • powstajce we Francji
  • wegańskie