Naturalne kosmetyki od Fun'Ethic

Francuskie produkty pielęgnacyjne dla wszystkich grup wiekowych

Bienvenue! Witamy w kolorowym świecie małej francuskiej firmy Fun'Ethic, która postawiła sobie za cel produkcję wartościowych kosmetyków naturalnych w przystępnych cenach!

Kategorie:

Fun'Ethic: 21 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Wyprodukowano we Francji - jakość w przystępnej cenie dla każdego!

Ideą Fun'Ethic jest udowodnienie, że nowoczesna firma może produkować regionalnie, w sposób zrównoważony, kierując się wysoką jakością jako priorytetem i przestrzegając przy tym wartości etycznych.

W Fun'Ethic „odpowiedzialne kosmetyki” są bardzo ważne, dlatego preferowani są partnerzy regionalni, a testy na zwierzętach są surowo odrzucane. Założyciele firmy Olaf Maurice i Martine Schmitt również uważają, że przejrzystość jest ważnym czynnikiem budującym zaufanie między firmą a konsumentami - postępują odpowiednio, a wszystkie dane firmy, od dostawców po kluczowe dane firmy, są jawne.

3 grupy wiekowe - 3 linie produktów

Zamiast kategoryzować według rodzaju skóry, jak to zwykle bywa w przypadku kosmetyków, Fun'Ethic opracował trzy różne linie produktów dla różnych potrzeb kobiecej skóry w trzech różnych fazach życia: każda z nich składa się z wody czyszczącej, olejku pielęgnacyjnego, kremu na dzień i dezodorantu. Dostępna jest również maseczka do twarzy dla cery dojrzałej powyżej 30 roku życia.

Être ado - linia dla nastolatków, dziewcząt od ok. 12 roku życia, która powinna towarzyszyć młodej skórze we wzlotach i upadkach okresu dojrzewania: nawilżająca, równoważąca i przeciwzapalna. Abyś nie musiał martwić się o swoją skórę w przygodzie z dorastaniem.

Avoir 20 ans - dla wszystkich młodych kobiet po 20. roku życia Nieskomplikowana seria pielęgnacyjna, która łączy w sobie wszystkie właściwości potrzebne do promiennego wyglądu: nawilża, wzmacnia, ożywia i sprawia, że ​​skóra staje się miękka i miękka.

Vivre ses 30 ans - linia pielęgnacyjna dla specjalnych potrzeb skóry od 30 roku życia. Z Fun'Ethic bardzo łatwo i nieskomplikowane jest zapewnienie Twojej skórze dodatkowej pielęgnacji. Produkty Vivre ses 30 i intensywnie nawilżają i odżywiają, działają antyoksydacyjnie i stymulują regenerację własnych komórek skóry - dla zdrowo wyglądającej i pięknej skóry.

Fun'Ethic to produkty:

  • z certyfikatem Cosmébio
  • nietestowane na zwierzętach
  • perfumowane w 100% naturalnymi zapachami
  • przyjazne dla środowiska i wyprodukowane zgodnie z surowymi normami etycznymi
  • tworzone we Francji