Dr. SCHELLER kosmetyki naturalne

Wegańska i certyfikowana pielęgnacja przeciwstarzeniowa

Kosmetyki od Dr. SCHELLER powstają wyłącznie z wartościowych naturalnych składników, szlachetnych olejów i skutecznych ekstraktów roślinnych!

Szukaj według kategorii

Marken / Dr. SCHELLER

Dr. SCHELLER: 21 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Firma założona pod nazwą „APOTHEKER SCHELLER” w 1986 roku postawiła sobie za cel udostępnienie naturalnych kosmetyków w jakości aptecznej w cenie na każdą kieszeń. Do pielęgnacji używano tylko najlepszych składników naturanych. To twierdzenie nie zmieniło się do dziś: również pod zmienioną nazwą Dr. SCHELLER firma stawia na efekt synergii ludowej tradycji i farmacji oraz opracowuje wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry, których składniki aktywne są optymalnie dostosowane do różnych typów skóry.

Innowacja Dr. SCHELLER to aktywny składnik NanoSolves®.

Dzięki zastosowaniu technologii NanoSolves® w naturalnych kosmetykach od Dr. SCHELLER stają się one naturalną pielęgnacją z niezwykle dogłębnym działaniu. W przeciwieństwie do zwykłych kosmetyków naturalnych, składniki aktywne NanoSolves® mogą być stosowane wydajniej i znacznie skuteczniej.

NanoSolves® powstają z przezroczystej emulsji wykonanej z naturalnej lecytyny sojowej.To bio-nanosomy, które transportują naturalne ekstrakty w głąb skóry, dzięki czemu cenne cząsteczki odziałują bezpośrednio we właściwych miejscach.

Produkty pielęgnacyjne Dr. SCHELLER posiada certyfikat BDIH oraz:

  • nie zawiera silikonu i parabenów
  • są wolne od barwników syntetycznych
  • zostają zapakowane przyjazne dla środowiska
  • są produkowane bez testów na zwierzętach
  • nie zawiera olejów mineralnych
  • są testowane dermatologicznie