georganics

georganics

Naturalna i przyjazna dla środowiska pielęgnacja zębów od georganic

Filozofia georganics jest tak prosta, jak to jest oczywiste: naturalna, zrównoważona i sumienna. W ten sposób można pielęgnować zęby, jednocześnie chroniąc środowisko za pomocą produktów pozbawionych odpadów!

georganics: 32 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Dla większości ludzi pielęgnacja stomatologiczna to podwójne czyszczenie zębów - rano i wieczorem. Jednak często pomija się wpływ syntetycznych substancji chemicznych występujących w konwencjonalnych produktach do czyszczenia zębów. Mała brytyjska firma georganics zrodziła się z pytania o to, czy są one naprawdę konieczne i czy badania naukowe dowodzą, że natura rzeczywiście zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy do skutecznego czyszczenia zębów.

Po pierwsze, naturalne, zrównoważone i w 100% wegańskie produkty do higieny jamy ustnej były oferowane na londyńskich targach rolniczych. Ze względu na popyt konieczne stało się przeniesienie do większego laboratorium na obszarach wiejskich w Sussex.

Obecnie georganics jest jedną z najbardziej znanych marek kosmetyków naturalnych do higieny jamy ustnej i zębów. Nie tylko ze względu na strategię Zero-Waste, zrównoważony rozwój i współpracę z naturą. Opakowanie jest nie tylko funkcjonalne, ale także wolne od plastiku, biodegradowalne i nadające się do recyklingu. Niemniej jednak, ze względu na wymagania higieniczne, nie można całkowicie uniknąć plastiku. Podobnie, włosie szczoteczek do zębów, które są wykonane z nylonu. Naturalna alternatywa - świńska szczecina - brzmi nie tylko mało atrakcyjnie, ale w ogóle nie byłaby wegańska. Gdy tylko te małe rzeczy zostaną zastąpione, georganics również to wdrożą.

Produkty Georganics są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, ponieważ do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie składniki organiczne i naturalne. Idealny dla dzieci jest linia Red Mandarin.