GRN [GREEN] - Shades of Nature

GRN [GREEN] - Shades of Nature

Kosmetyki i pielęgnacja od stóp do głów

Podróż, natura, życie. Wszystko to doskonale łączy kolor zielony. Nazwa GRN [GREEN] wywodzi się z duńskiego słowa „green”, które stało się inspiracją dla linii kosmetyków naturalnych specjalnie dostosowanych do potrzeb różnych rodzajów skóry i włosów. Liczy się ogólny obraz całości, toteż nie chodzi tylko o zawartość, ale także o to, jak kosmetyk zostaje zapakowany. Brak opakowania zewnętrznego, przejrzysty design i łatwość użycia, produkty te przyczyniają się do odczuwania radosnego nastroju.

Kategorie:

GRN [GREEN]: 72 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Silke i Stephan Becker, założyciele marki kosmetyków benecos, założyli markę GRN [GREEN] w 2019 roku. Zależało im na stworzeniu atrakcyjnych wizualnie, zrównoważonych, ale też niedrogich kosmetyków. Zgodnie z mottem: Dobre kosmetyki dla WSZYSTKICH.

GRN [GREEN] to marka kosmetyków naturalnych, certyfikowana jako organiczna według normy COSMOS Organic dla różnych rodzajów skóry i włosów. Wszystkie produkty są opracowywane z zachowaniem najwyższych standardów jakości, skuteczności i innowacyjności. GRN [GREEN] wykorzystuje znane tradycji, efektywne surowce roślinne, takie jak ekstrakty z ogórków i z jabłkek, które rosną tuż za progiem. Oszczędza to CO2, skraca trasy dostaw i aktywnie wspiera rolnictwo ekologiczne.