Gyada Cosmetics Wzmacniająca maska do włosów w płachcie Hyalurvedic, 60 ml

Innowacyjna, intensywna pielęgnacja z ochronnymi ajurwedyjskimi ekstraktami ziołowymi

45,99 zł

(766,50 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla cienkich i łamliwych włosów
  • Stymuluje i wzmacnia
  • Z kwasem hialuronowym

Kupowane często z Gyada Cosmetics Rewitalizująca maska do włosów, 60 ml

Gyada Cosmetics Wzmacniająca maska do włosów w płachcie Hyalurvedic, 60 ml 45,99 zł (766,50 zł / l)
Gyada Cosmetics Rewitalizująca maska do włosów, 60 ml 41,99 zł (699,83 zł / l)
Cena całkowita: 87,98 zł
Opis

Innowacyjny kompleks hialuronowy, wyselekcjonowane ajurwedyjskie zioła i ciepło maski w płachcie działają synergicznie, aby zapewnić intensywną pielęgnację cienkich, łamliwych włosów. Kwas hialuronowy tworzy ochronny film wokół łodygi włosa i zapobiega jego wysuszeniu, a meti, maca i cassia optymalnie odżywiają włosy. Methi (kozieradka) jest naturalnie bogata w witaminy i minerały i ma właściwości witalizujące, a maca ma działanie stymulujące dzięki niezbędnym aminokwasom. Właściwości wzmacniające uzupełnia cassia, która nadaje włosom zdrowy, lśniący wygląd.

Stosowanie:

  • Po umyciu włosów szamponem, przeciągnij maskę w płachcie na osuszone ręcznikiem włosy - otwór powinien znajdować się z przodu.
  • Zdejmij pasek ochronny z klapki i szczelnie zamknij maskę, aby lepiej zatrzymać ciepło.
  • Delikatnie masuj włosy, aby rozprowadzić maskę na włosach.
  • Po pozostawieniu na włosach przez ok. 15-30 minut zdjąć maskę, spłukać włosy, wysuszyć i ułożyć jak zwykle.
Nr art.: GYA-GC081.1
Zawartość: 60 ml
EAN: 8054609981873
Marka: Gyada Cosmetics
Konsystencja/postać: tkanina
Rodzaje produktów: Pielęgnacja włosów
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy cienkie
Właściwości: Vegan
Certyfikaty: AIAB
Ostrzeżenie: Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i w razie potrzeby przemyć dużą ilością wody, Przechowuj produkt w bezpiecznym miejscu i poza zasięgiem dzieci
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: saszetka
Składniki (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetearylalcohol, Propandiol, Lactic Acid, Glycerin, Cassia Italica Leaf Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Lepidium Meyenii (Maca) Root Extract, Trigonella Foenum Graecum Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Parfum[2], Maltodextrin, Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Silicia, Limonene, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Linalool, Potassium Sorbate, Citral

  1. z rolnictwa ekologicznego
  2. zgodnie z wytycznymi AIAB
O maseczkach do włosów
Informacje prawne
Producent: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Włochy, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gyada Cosmetics Wzmacniająca maska do włosów w płachcie Hyalurvedic

12 recenzji klientów w innym języku

4,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
14 (87%)
4 gwiazdki
1 (6%)
3 gwiazdki
1 (6%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

16 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 12 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder