Organiczne herbaty od Hari Tea

Wysokowartościowe, organiczne kompozycje herbaciane dla ciała i duszy

Dobre samopoczucie w filiżance! Hari Tea to porcjowane herbaty ziołowe wykonane z certyfikowanych, najwyższej jakości składników organicznych, które powinny działać na poziomie fizycznym, psychicznym, duchowym i inspiracyjnym.

Hari Tea: 12 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Marka założona w 2008 roku i powiązana z kierunkiem jogi kundalini oraz z tradycyjną wiedzą o ziołach. Hari Tea oferuje wysokiej jakości herbaty ziołowe, które pomogą nam w 4 różnych obszarach, aby sprostać codziennym wyzwaniom życia:

  • Fizycznym - ciało należy rozumieć jako świątynię, w której żyjemy. Priorytetem jest utrzymanie go w równowadze, toteż najważniejsze jest zdrowie. To jedyny sposób na komfortowe życie.
  • Mentalnym - oddziałują na nasze zdolności poznawcze. Tylko czysty umysł może szybko uchwycić i przetworzyć fakty i informacje.
  • Duchowym - wpływają na naszą zdolność przywiązania: nie należy rozumieć nas jako odizolowanych, samotnych egzystencji, gdyż każdy z nas jest częścią większej całości - przypominamy fale w oceanie życia...
  • Inspiracyjnym - wyzwalają pytania o możliwości. Skąd czerpiemy naszą kreatywność? Z jakich snów?

Herbata Hari jest nie tylko ściśle związana z jogą, ale także ze sztuką uzdrawiania Sat Nam Rasayan (Sat nam = „soul”, Rasayan = „flow”), za pomocą której można świadomie pracować nad ciałem oraz intuicyjne właściwie kierować życiem.

Do przygotowania wspaniałych herbat Hari stosuje się organiczne zioła, kwiaty i przyprawy. Są one delikatnie rozdrabniane, a następnie pakowane w workeczki z cienkiej bawełny. Służy to zachowaniu właściwości olejków eterycznych, a co za tym idzie niepowtarzalnych niuansów smakowych. Ten starannie przemyślany proces sprzyja osiągnięci pełni potencjału, który ujawnia się w niezwykle aromatycznym naparze.

Składniki herbaty Hari Tea są w 100% naturalne, opatrzone ekologiczną pieczęcią oraz certyfikatami IFS higher level i HACCP.