Hari Tea

Dobre samopoczucie w filiżance! Hari Tea oznacza porcjowane herbaty ziołowe wykonane z najwyższej jakości i certyfikowanych składników organicznych, które powinny działać na poziomie fizycznym, psychicznym, inspirującym i duchowym.

Hari Tea: 12 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Założona w 2008 roku i powiązana z kierunkiem Jogi Kundalini i tradycyjnej wiedzy o ziołach, Hari Tea oferuje wysokiej jakości herbaty ziołowe, które pomogą nam w 4 różnych obszarach, aby sprostać codziennym wyzwaniom życia:

  • fizyczne - Ciało należy rozumieć jako świątynię, w której żyjemy. Najważniejszym priorytetem jest utrzymanie go w równowadze, a przede wszystkim zdrowie. To jedyny sposób na wygodne życie.
  • mentalnie - Wpływa na nasze zdolności poznawcze. Tylko czysty umysł może szybko uchwycić i przetworzyć fakty i informacje.
  • duchowy - wpływa na naszą zdolność wiązania: nie należy rozumieć nas jako izolowanych i samotnych egzystencji, ale każda z nich jest częścią większej całości - istnieje obraz fal w oceanie, morzu życia.
  • inspirujące - Zapytaj o możliwości. Skąd czerpiemy naszą kreatywność? Z jakich snów?

Herbata Hari jest nie tylko ściśle związana z jogą, ale także ze sztuką uzdrawiania Sat Nam Rasayan (Sat nam = „soul”, Rasayan = „flow”), za pomocą której można pracować konkretnie nad ciałem oraz świadomością i świadomością Zachęcaj, a także intuicyjne życie.

Dla wspaniałej herbaty Hari herbaty stosuje się zioła, kwiaty i przyprawy z organicznym. Są one tylko delikatnie rozdrobnione i pakowane w cienkich workach z bawełny. Służy to zachowaniu olejków eterycznych i niuansom smakowym - w ich pełnej i doskonałej przyjemności można się spodziewać tylko z nalewaniem.

Składniki herbaty Hari Tea są w 100% certyfikowane ekologicznie, opatrzone ekologiczną pieczęcią oraz posiadają wyższy poziom IFS i certyfikat HACCP.