Hari Tea Herbata dla harmonii ( Inspirujący)

Równoważąca z czarną herbatą & przyprawami chai

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Sonnentor Smaczna herbata z ziołami
Yogi Tea Organiczna herbata różana
Yogi Tea Herbata na podrażnione gardło
Opis

Z tych elementów się składasz: ziemia, woda, ogień, powietrze i eter. Gdy wszystkie te części pięknie ze sobą współpracują to wtedy jesteś w równowadze. Jak zachować równowagę i utrzymać dobrą energię w sobie? Z odrobiną filiżanki chai- czarna herbata z wyrafinowanych przypraw.

Ta ręcznie przygotowana herbata z organicznymi ziołami i przyprawami z czarnej herbaty i przyprawami chai dla zachowania harmonii. Pyszne herbaty Hari są sporządzane według różnych starychreceptur. Są one wypełniane w drobne woreczki z bawełny, tak "uspakajają", aby później mogły rozwijać swój cudowny aromat.

Dla herbat Hari są zioła, kwiaty i przyprawy grubo rozdrabniane i porcjowane do delikatnych woreczków z bawełny. Tak pozostają zatem eteryczne olejki. Zawiera niuanse smakowe, aby przy zalewaniu rozwijały niezapomniany zapach i smak.

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy herbaty Hari w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

  • Cielesny - Ciało jest świątynią, w której mieszkamy. Utrzymać je zdrowe i w równowadze jest ważnym wkładem do przyjemnego życia.
  • Duchowy- Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może szybko gromadzić informacje i je przetwarzać.
  • Inspirujące - Co jest możliwe? Jakie marzenia inspirują nas i dają nam kreatywną siłę?
  • Spirytualny- Nasza zdolność do zjednoczenia: nie istniejemy oddzieleni od innych ale jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 Toerbek herbaty, waga: 20 g (10 x 2 g)

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski
Dodatkowe informacje

Składniki: Czarna herbata * (30%), Honeybush *, cynamon *, imbir *, kardamon *, czarny pieprz *, skórka pomarańczowa *, goździki *, kurkuma *, płatki róż *. * = Organic.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hari Tea Herbata dla harmonii ( Inspirujący)

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.