Hari Tea Herbata głowa do góry! (Spiritualne)

"Dasz radę!" ... Z różą & hibiskusem

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Fair Trade
  • Ręcznie pakowane
  • W torebce z bawełny
  • Delikatny smak

Opis

W pewnych sytuacjach pomaga odróżnienie uczuć. Na przykład: "Odczuwam teraz naprawdę całkiem potrzebny strach? który mnie przeniesie całego z jednej strony ulic na drugą? a może są moje obawy nieuzasadnione? Przygotuj się i spotkaj ten moment: z kwiatem z dzikiej róży i hibiskusem.

Głowa do góry! jest ręcznie wykonaną herbatą z organicznych ziół i przypraw z róży i hibiskusa. Pyszne herbaty Hair są sporządzone według różnych starych receptur. Są one wypełniane w drobne woreczki z bawełny, tak "uspakajają" aby później mogły rozwijać swój cudowny aromat.

Dla Hari herbat są zioła, kwiaty i przyprawy grubo rozdrabniane i porcjowane do delikatnych woreczków z bawełny. Tak pozostają zatem eteryczne olejki. Zawiera niuanse smakowe, aby przy zalewaniu rozwijały niezapomniany zapach i smak.

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy herbaty Hari w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

  • Cielesny- Ciało jest świątynią, w której mieszkamy. Utrzymać je zdrowe i w równowadze jest ważnym wkładem do przyjemnego życia.
  • Duchowy- Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może szybko gromadzić informacje i je przetwarzać.
  • Inspirujący - Co jest możliwe? Jakie marzenia inspirują nas i dają nam kreatywną siłę?
  • Duchowe - Nasza zdolność do zjednoczenia: nie istniejemy oddzieleni od innych ale jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 Torebek herbaty, waga: 20 g (10 x 2 g).

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Składniki: Owoce dzikiej róży * (Rosehip), jabłko *, koper włoski *, hibiskus * (17%), buraki *, liście jeżyny *, róża kwiaty * (3%), naturalne wzrosła smaku *, jałowca *, czarny pieprz *, biały pieprz *, liść laurowy *, lawenda *, kurkuma *, imbir *. * = Organic.

ocen klientów po polski dla Hari Tea Herbata głowa do góry! (Spiritualne)