Hari Tea Inspiracja (duchowa)

Kolorowt czas dla szarych komórek z imbirem & cytryną

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Hari Tea Bio Buddha Box
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Odwaga"
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Dobre przeczucie"

Opis

Jasny umysł jest czymś wspaniałym. Jesteś świadomy i obecny. A popołudniu zapowiada się spadek - to wypij dobrą filiżankę herbaty; przemyśl, co naprawdę jest ważne i co możesz zrobić. Ponieważ twój duch jest świadomy, możesz wszystko zrobić. Spróbuj sam: z imbirem i cytyną.

Inspiracją jest ręcznie wykonana herbata z organicznych ziół i przypraw z imbirem i trawą cytrynową. Pyszne herbaty Hari są przygotowane według dawnych wedyjskich zasad. Są one wypełniane w delikatne woreczki z bawełny. Tak "odpoczywają", aby pożniej mogły wspaniale rozwinąć swój aromat.

Dla Hari herbat zioła, kwiaty i przyprawy są grubo porcjowane i wkładane do woreczków z bawełny. W ten sposób zostają zachowane olejki eteryczne i delikatny smak, aby dopiero przy zaparzaniu rozwinąć niezapomiany zapach i smak.

Aby spotkać się z różnymi sytuacjami życia codziennego i wyzwaniami życia, rozwineliśmy herbaty Hari w 11 rodzajach dla 4 następujących obszarów:

  • Fizyczny - ciało jest świątynią, gdzie mieszkamy. Utrzymanie ciała w zdrowiu i w równowadze jest ważne dla przyjemnego życia.
  • Psychiczny - Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może gromadzić informacje i szybko je przetwarzać.
  • Inspirujący - Co ​​jest możliwe? Jakie marzenia nas inspirują i dają nam siłę twórczą?
  • Duchowy - Nasza zdolność do zjednoczenia się z nami: Nie istniejemy osobno, lecz jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 bawełnianych woreczków herbacianych, waga: 20 g (10 x 2 g).

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Składniki: imbir * (39%), trawa cytrynowa * (15%), kurkuma *, kardamon *, mięta pieprzowa *, szałwia *, czarny pieprz *, cytryna mirtu *, skórka z cytryny *, sok cytrynowy *, płatki róż *. * = Organic.

ocen klientów po polski dla Hari Tea Inspiracja (duchowa)