I WANT YOU NAKED wysokiej jakości kosmetyki naturalne

Wysokiej jakości produkty do pielęgnacji i kąpieli

Prawdziwe chwile szczęścia dla skóry: maksymalnie zmysłowe produkty pielęgnacyjne wykonane z czysto naturalnych składników I WANT YOU NAKED. Do produkcji używa się wykwintnych składników, takich jak naturalne sole, oleje roślinne i ekstrakty z ziół, które mają możliwie największy pozytywny wpływ na skórę i samopoczucie. Produkty są wykonywane ręcznie w manufakturze należącej do firmy.

I WANT YOU NAKED: 53 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Założona w 2014 roku przez Aline Werr firma I WANT YOU NAKED urzeka kosmetykami z charakterem. Zostały stworzone z czysto naturalnych składników, które są jednocześnie zmysłowe oraz atrakcyjne wizualnie.

Oto 3 filary filozofii I WANT YOU NAKED:

  1. Selektywność - nadawanie właściwym rzeczom wagi priorytetu, wybieranie wyłącznie najwyższej jakości surowców i składników aktywnych. Celem jest umożliwienie regenerującego relaksu pełnego przyjemności i wyzwolenie wewnętrznych sił witalnych.
  2. Umiar - kosmetyki z I WANT YOU NAKED są właściwie „nagie” - czyste, bezkompromisowo wolne od jakichkolwiek syntetycznych dodatków, testów na zwierzętach itp.
  3. Czas - jest bezcennym zasobem, toteż firma korzysta z niego rozsądnie! I WANT YOU NAKED nie spieszy się, przeprowadzając wszystkie etapy pracy z należytą uwagą - od starannego doboru surowców po produkcję, która odbywa się z użyciem troskliwych ludzkich rąk. Każdy produkt jest wyjątkowy i tworzony z pasją, szacunkiem i zaangażowaniem.