Imse Active wkładki higieniczne Slim, Natural (3 szt.)

Przyjemnie miękka dzianina bawełniana dla całkowitego bezpieczeństwa

99,00 zł

(33,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Kolor: Natural

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 93,30 zł / Szt.-6%
  • od 3 tylko 88,39 zł / Szt.-11%
  • od 6 tylko 80,54 zł / Szt.-19%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do wielokrotnego prania
  • Miękkie i wygodne
  • Wymiary: ok. 19x7cm

Kupowane często z Imse Active wkładki higieniczne Slim, Black (3 szt.)

Imse Active wkładki higieniczne Slim, Natural (3 szt.) 99,00 zł (33,00 zł / szt.)
Imse Active wkładki higieniczne Slim, Black (3 szt.) 99,00 zł (33,00 zł / szt.)
Cena całkowita: 198,00 zł
Opis

Wkładki higieniczne z tkaniny zapewniają taką samą zdolność absorpcji jak produkty konwencjonalne, ale są znacznie bardziej przyjazne dla skóry. Wkładki są wykonane z ultra miękkiej bawełnianej dzianiny, dzięki czemu zapewniają wygodę i przepuszczanie powietrza. Prezentowane wkładki można zamocować na bieliźnie za pomocą specjalnych zapięć, dzięki czemu nie przemieszczają się w trakcie noszenia.

  • Zawartość: 3 sztuki
  • Wyprodukowano na Łotwie
Nr art.: IVI-19025
Zawartość: 3 szt.
EAN: 7392871601329
Marka: Imse
Akcesoria - rodzaj: Produkt wielorazowy
Rodzaje produktów: Miesięczna higiena
Materiały i instrukcje prania podpasek i tamponów
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: Monthly of Schweden AB, Olofsdalsvägen 23, 30241, Halmstad, Szwecja, info@monthlycup.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Imse Active wkładki higieniczne Slim

19 recenzji klientów w innym języku

4,4 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
24 (70%)
4 gwiazdki
4 (11%)
3 gwiazdki
4 (11%)
2 gwiazdki
1 (2%)
1 gwiazdka
1 (2%)

34 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 19 recenzje w innym języku.