Akcesoria od JCH Respect

Akcesoria do pielęgnacji w opakowaniach przyjaznych dla środowiska

Francuska marka JCH Respect oferuje akcesoria do pielęgnacji i higieny osobistej w ekologicznych opakowaniach, które zostały wyprodukowane w zrównoważony sposób. Do produkcji zostały wybrane wyłącznie materiały wysokiej jakości, które nadają się do ponownego użycia, a po zużyciu mogą zostać poddane recyklingowi.

JCH Respect: 26 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

JCH Respect stosuje wyłącznie opakowania biodegradowalne, które zostały zadrukowane atramentem przyjaznymi dla środowiska. Wszędzie tam, gdzie wzmagane jest zastosowanie folii, są one wykonane z biodegradowalnego PLA - kwasu polimlekowego - otrzymywanego ze skrobi kukurydzianej.

Na biodegradowalność mają wpływ różne warunki, takie jak temperatura, wilgotność i natlenienie, i mogą zachodzić przez mikroorganizmy, grzyby lub bakterie. Kompostowanie może zająć dużo czasu PLA:

  • Kompostowanie przemysłowe - 47 dni
  • Kompostownik domowy - 2 miesiące
  • Naturalne kompostowanie - 4 lata
  • W biurze - nigdy

Materiały zostały starannie dobrane przez twórców JCH Respect w celu zapewnienia szczególnie długiej żywotności i zapewnienia dobrej alternatywy dla produktów jednorazowego użytku. Ponadto dostawcy i firmy partnerskie są również poddawane audytowi, aby upewnić się, że spełniają wszystkie wymagane normy i kryteria społeczne. Zaufanie do nich i do klientów jest niezachwianą podstawą.