Kosmetyki naturalne od LA SOURCE Eau Thermale Rochefort

Wysokiej jakości naturalna pielęgnacja z cenną francuską wodą termalną

Piękno skóry jest atutem ulotnym - każdego może spotkać utrata jej równowagi, np. wskutek reakcji alergicznej. Dlatego La SOURCE Eau Thermale Rochefort® oferuje wysoce kompatybilne dermokosmetyki o opatentowanych formułach, które optymalnie oddziałują na skórę.

LA SOURCE Eau Thermale Rochefort: 19 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Marka LA SOURCE Eau Thermale Rochefort® celebruje delikatność, co ujawnia się w każdym aspekcie: od estetycznego opakowania, przez zmysłowe tekstury i subtelne zapachy, po kompatybilne produkty pielęgnacyjne dla wszystkich typów skóry i bezpieczne dla środowiska.

LA SOURCE Eau Thermale Rochefort® oferuje skórze ekskluzywną i opatentowaną synergię opartą na dwóch uznanych kosmetycznych składnikach aktywnych: wodzie termalnej i organicznych roślinach w skutecznych produktach pielęgnacyjnych. Uzyskuje się je dzięki unikalnemu i opatentowanemu procesowi: delikatnym naparom wybranych organicznych roślin w naturalnie ciepłej wodzie termalnej Rochefort o temperaturze 42 ° C. Ta idealna temperatura pozwala na uzyskanie wysokiej jakości składników aktywnych zastosowanych do preparatu. Minerały z wody termalnej szczególnie delikatnie wydobywają aktywne składniki roślin, zachowując pełny wachlarz ich właściwości pielęgnacyjnych.

LA SOURCE Eau Thermale Rochefort® oferuje zatem najlepszą technologię i wiedzę z badań i rozwoju Laboratoires LÉA NATURE. Koncentruje się głównie na naturalnych i organicznych surowcach z Francji. Kosmetyki produkowane są w La Rochelle we Francji.

Produkty LA SOURCE Eau Thermale Rochefort:

  • są oznaczone certyfikatami Cosmébio i ECOCERT
  • powstały na bazie wody termalnej
  • ich formuły są przyjazne dla skóry - przetestowane na tolerancję wrażliwej
  • są wegańskie
  • są wolne od alkoholu
  • zostały wyprodukowano we Francji