LOGONA mann krem do golenia
Gładki początek dnia
34,90 zł
(465,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)
Właściwości i zalety
- Kremowa konsystencja
- Dla wyjątkowo gładkiego i łagodnego golenia
- Zapobiega zaczerwienieniom i podrażnieniom
- O aromatycznym męskim zapachu
Nr art.: LOGO-02172, Zawartość: 75 ml, EAN: 4017645027725
Opis
LOGONA krem do golenia z serii mann z łagodną, kremową konsystencją ze względu na jego wartość pH zmiękcza włosy i umożliwia niezwykle gładkie i łagodne golenie. Kojące ekstrakty roślinne, tj. ekstrakt z organicznego miłorząbu* i organicznej kofeiny* zapobiegają zaczerwienieniom i podrażnieniom podczas golenia na mokro. O aromatycznym, męskim zapachu szlachetnego drewna.
Składniki:
- Miłorząb z kontrolowanych upraw ekologicznych: Naturalna ochrona przeciwzmarszczkowa. W Chinach uzdrawiająca moc miłorząbu wykorzystuje się od ponad 1000 lat. Szczególne znaczenie dla pielęgnacji skóry są zawarte w miłorząbie flawonoidy. Te związki fitochemiczne chronią przed wolnymi rodnikami, które przyspieszają proces starzenia się skóry. Miłorząb również ujędrnia i wzmacnia skórę, poprawia krążenia krwi w tkankach i aktywuje metabolizm komórek.
- Kwas hialuronowy: Optymalna równowaga nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy jest produkowany biotechnologicznie i jest bardzo skuteczną substancją nawilżającą, ponieważ może on wiązać więcej wody niż inne substancje. Kwas hialuronowy nie tylko magazynuje wodę, ale także tworzy warstwę wygładzającą na skórze, która wyrównuje komórki zrogowaciałe - zmarszczki zostają wypchane, a skóra staje się cudownie miękka i gładka.
- Jojoba: Doskonała do pielęgnacji skóry. Dzięki korzeniom, które osiagają do 6 metrów długosći i optymalne odżywiają, ten zawsze zielony krzew znosi ekstremalne warunki klimatyczne na amerykańskiej i meksykańskiej pustyni. Olej z nasion jojoby jest bogaty w prowitaminę A, witaminę E i substancje mineralnych. Ze względu na szczególny skład kwasów tłuszczowych doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry. Olej jojoba wygładza i nie wysusza.
- Kawa z kontrolowanych upraw ekologicznych: Dla świeżej i witalnej skóry. Kawa pobudza dzieki kofeinie. Pobudzająca i stymulująca kofeina jest także stosowana w kosmetykach naturalnych - wspiera metabolizm i poprawiają krążenie skóry.
- Lukrecja: Ochrona przed przedwczesnym starzeniem się. Lukrecja jest rośliną wieloletnią, która osiąga do 2 metrów wysokości. Słodki wywar, który jest otrzymywany z korzeni rośliny, stosowano w starożytności jako lekarstwo. W kosmetykach naturalnych działanie przeciwutleniające korzenia lukrecji ma ogromne znaczenie - bo jest świetnym inhibitorem wolnych rodników. Ponadto korzeń lukrecji ma działanie przeciwzapalne, kojące, antyalergiczne i poprawia naturalne mechanizmy obronne skóry.
Product Type Google Base: | Mężczyźni |
---|---|
Rodzaje produktów: | Pielęgnacja dla mężczyzn |
Marka: | LOGONA |
Właściwości: | Bez laktozy, Bezglutenowe |
Certyfikaty: | BDIH Naturkosmetik, NaTrue |
Składniki (INCI)
- Aqua (Water)
- palmitic acid
- Stearic Acid
- gliceryna
- Potassium Hydroxide
- Lauric Acid
- Myristic Acid
- Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil [1]
- Lanolin
- Glyceryl Stearate SE
- Dipotassium Glycyrrhizate
- Ginkgo Biloba Leaf Extract [1]
- Caffeine [1]
- Sodium Hyaluronate
- Potassium Silicate
- Sodium Hydroxide
- Parfum (Fragrance)
- Limonene
- Linalool
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
O linii pielęgnacyjnej mann
Wskazówka producenta
Podobne produkty
Pytania i odpowiedzi użytkowników LOGONA mann krem do golenia
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla LOGONA mann krem do golenia
8 recenzji klienta w innym języku
5 gwiazdek | | 10 | (90%) |
---|---|---|---|
4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
1 gwiazdka | | 1 | (9%) |
11 ocen
Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 8 recenzje w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja