natracare Wkładki laktacyjne, 26 szt.

Miękki komfort w okresie laktacji

18,99 zł

(0,73 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 26 szt.

Produkt dostępny od 5 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 6 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Bardzo miękka powierzchnia
  • Całkowicie bez plastiku i kompostowalne
  • Bez chloru i dodatkowych substancji
  • Vegan Vegan

Kupowane często z masmi Organiczne wkładki poporodowe, 10 szt.

natracare Wkładki laktacyjne, 26 szt. 18,99 zł (0,73 zł / szt.)
masmi Organiczne wkładki poporodowe, 10 szt. 28,43 zł (2,84 zł / szt.)
Cena całkowita: 47,42 zł
Opis

Wkładki laktacyjne natracare skutecznie chronią Ciebie i Twoją odzież przed wilgocią, niezawodnie wchłaniając nadmiar pokarmu. Powierzchnia z bawełny organicznej jest wyjątkowo miękka, a rdzeń z ekologicznej celulozy i niemodyfikowanej genetycznie skrobi kukurydzianej zapewnia oddychający komfort.

Nie zawierają plastiku, chloru, substancji zapachowych ani konserwantów, dzięki czemu gwarantują naturalne i bezpieczne użytkowanie. Dla zachowania optymalnej higieny należy je regularnie wymieniać. Produkt jest wegański, nietestowany na zwierzętach oraz biodegradowalny.

Średnica: 10,5 cm

Nr art.: XOF-MUE-3048
Zawartość: 26 szt.
EAN: 782126003607
Marka: natracare
Rodzaje produktów: podkłady poporodowe i wkładki laktacyjne
Właściwości: Vegan
Informacje prawne
Producent: Bodywise (UK) Ltd, Woodlands Lane 19 Eagles Wood, BS32 4EU, Bristol, Wielka Brytania, info@natracare.com
Upoważniony przedstawiciel jako osoba odpowiedzialna w UE: Natracare Limited, 9/10 Fenian St. Dublin 2, D02 RX24, Dublin, Irlandia, natracare.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla natracare Wkładki laktacyjne

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder