Kosmetyki naturalne od OLIVAL

Kosmetyki naturalne od OLIVAL

Wysokiej jakości i certyfikowane produkty pielęgnacyjne z Chorwacji

OLIVAL oznacza wysokiej jakości kosmetyki naturalne, z farmaceutycznym tłem, dużym doświadczeniem, jakością i kompetencjami. Do produktów korzystnie stosuje się surowce z miejscowej uprawy, takie jak lawenda, nagietek, oset, orzech lub wyśmienita oliwa z oliwek.

Kategorie:

OLIVAL: 29 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

OLIVAL jest uosobieniem tradycyjnej wiedzy farmaceutycznej połączonej z nowoczesnym know-how i czystymi naturalnymi składnikami. Wszystkie produkty są nadal produkowane w zachodnim Zagrzebiu i spełniają nie tylko normę ISO 22716, ale także surowe kryteria certyfikatu NaTrue.

Wierząc, że tradycja i innowacje mogą się wzajemnie uzupełniać, naturalne surowce są łączone z ziołami leczniczymi jako aktywnymi składnikami. Nieustannie pracuje również nad podniesieniem istniejącej jakości w oparciu o uczciwość, przejrzystość, innowacyjność, zaufanie i profesjonalizm.

Do produkcji naturalnych kosmetyków wykorzystywane są wyłącznie świeże surowce i produkowane w małych partiach. Nacisk kładziony jest na zioła lecznicze i składniki aktywne pochodzące z lokalnej uprawy. Sprzyja to zrównoważonemu rozwojowi i tworzeniu lokalnej wartości. Produkty nie są testowane na zwierzętach i poddawane regularnym kontrolom.