Naturalne kosmetyki Paul Penders

Wegańskie produkty do pielęgnacji skóry i kosmetyki do makijażu

Paul Penders jest aktywnym obrońcą środowiska i entuzjastycznym obrońcą praw zwierząt, który swoje przekonania wykorzystuje do przygotowania efektywnych formuł pielęgnujących kosmetyków do ciała oraz do makijażu. Jego filozofia to „bez chemii” i „bez testów na zwierzętach”. Poznaj wegańskie produkty do pielęgnacji skóry i kosmetyki dekoracyjne dla osób w każdym wieku!

Szukaj według kategorii

Marken / Paul Penders

Paul Penders: 14 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Paul Penders - holenderski pionier w dziedzinie kosmetyków naturalnych - od samego początku uważał, że w jego produktach powinny zostać wykorzystane wyłącznie w 100% naturalne składniki, jak również sprzeciwiał się przeprowadzu testów na zwierzętach. Ta postawa przysporzyła mu wielu problemów, które zagroziły istnieniu firmy. Władze holenderskie nakazały mu przeprowadzanie eksperymentów na zwierzętach jako warunek kontynuowania istnienia firmy. Bez marnowania energii na utarczki Paul Penders opuścił Holandię i ponownie założył swoją firmę w USA, co było początkiem triumfalnego podboju świata dzięki wysokiej jakości oferowanych wegańskich kosmetyków.

Głównym składnikiem jego niezwykłych produktów jest LevensESSENTIE Gold® - eliksir życia - który zgodnie z recepturą przekazaną przez jego babcię składa się z skoncentrowanych ekstraktów z 22 różnych organicznych ziół i roślin leczniczych. Między innymi działa antyoksydacyjnie, wiąże wolne rodniki i dostarcza skórze różnych witamin i enzymów - dla promiennej i zdrowej cery.

Produkty Paul Penders są:

  • w 100% naturalne
  • wyprodukowane bez testów na zwierzętach
  • certyfikowanymi wyrobami halal
  • certyfikowane przez AVA - w 100% wegańskie!