Wysokiej jakości organiczne kosmetyki firmy PUROPHI

Kosmetyki w harmonii z rytmem natury i ludzkiej skóry

PUROPHI oznacza "Pure Organic Philosophy" i oferuje luksusowe kosmetyki organiczne bogate w wyjątkowe składniki!

Szukaj według kategorii

PUROPHI: 36 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Zrodzona z połączenia badań naukowych i zrównoważonej, „zielonej” chemii, włoska marka premium PUROPHI oferuje nowe podejście do tradycyjnych kosmetyków organicznych dzięki swoim produktom pielęgnacyjnym. PUROPHI to skuteczne, wysokowydajne preparaty, które powstają w możliwie największej harmonii z ekosystemami ziemi i skóry - bez szkodliwych składników dla organizmu i naszej planety. Produkty PUROPHI powstają z ciekawości i chęci poszukiwania nowych, potencjalnych synergii między światem organicznym i nieorganicznym, technologicznym i fizjologicznym, a także między nauką a przyrodą. Projekt, który ma na celu ponowne przemyślenie idei czystości - ponieważ czystość nie oznacza „bycia nieobciążonym”. PUROPHI podąża nieustającą ścieżką badań i eksperymentów - swobodnie i konsekwentnie. Ale marka to także wyjątkowe składniki. PUROPHI wykorzystuje głównie hydrolizowane enzymatyczne ekstrakty peelingów, które są bogate w ważne klasy bioaktywnych cząsteczek (polifenole, karotenoidy, alfa-hydroksykwasy i wiele innych). Dzięki najnowszym badaniom w dziedzinie biotechnologii stało się możliwe ekstrakcja tych składników aktywnych w innowacyjny sposób - bez pomocy chemicznych rozpuszczalników czy oleju - na bazie naturalnych enzymów. Są one wykonane we współpracy z Uniwersytetem Bolońskim.

W porównaniu z powszechnie stosowanymi „ekstraktami roślinnymi” hydrolizowane ekstrakty enzymatyczne mają szczególnie niską masę cząsteczkową, są dostępne głównie w jakości organicznej i są szczególnie skuteczne. Skutkuje to wysokiej jakości preparatami o udowodnionej skuteczności.

Ponadto dążenie do zrównoważonego rozwoju jest niezwykle ważne! Produkty zostały opracowane z poszanowaniem środowiska i gwarantują, że są przyjazne naturze i ludzkiemu ciału.

Produkty PUROPHI są:

  • wegańskie
  • testowane na nikiel i inne metale ciężkie
  • certyfikowane przez AIAB i Italian Organic Cosmetic (gwarantowane włoskie surowce)
  • nietestowane na zwierzętach - bez testowania surowców lub gotowych produktów na zwierzętach
  • w atrakcyjnych wizualnie i nadających się do recyklingu opakowaniach