SANTAVERDE Naturkosmetik

Kojące, regenerujące i nawilżające produkty pielęgnacyjne z aloesem

Szukaj według kategorii

SANTAVERDE: 47 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Głównym składnikiem pielęgnacji od SANTAVERDE jest sok z aloesu pochodzący z kontrolowanych upraw organicznych znajdujących się w południowej Hiszpanii.

Niemiecki producent gwarantuje najwyższe standardy i jakość w uprawie i produkcji, a także możliwie najkrótsze trasy transportowe. Aloes znany jest ze swoich właściwości kojących, naprawczych i nawilżających - w rzeczywistości ta roślina zawiera ponad 200 różnych substancji witalnych. Dlatego dla SANTAVERDE ważne jest, aby w każdym produkcie połączyć pełną skuteczność i zmaksymalizować pożądane korzyści poprzez dodanie olejków lub esencji roślinnych. Charakterystyczna cechą pielęgnacji od Santaverde jest to, że część receptury, którą w produktach innych marek zazwyczaj stanowi woda, tutaj zastąpiona została czystym organicznym sokiem z aloesu. Dla maksymalnej skuteczności i pielęgnacji!

Uprawa, pielęgnacja i zbiór aloesu odbywa się ręcznie, zaś dalsza obróbka przebiega w laboratorium znajdujacym się na środku pola - aby móc zagwarantować najwyższą możliwą jakość! Naturalne kosmetyki SANTAVERDE w 100% wegańskie, nietestowane na zwierzętach i posiadają certyfikaty:

  • NaTrue
  • Leaping Bunny
  • Vegan Society