Sapone di un Tempo Mydło, Robinia i czarny bez (100 g)

Ręcznie robione, tradycyjne oczyszczanie z wykwintnymi ekstraktami

15,65 zł 16,99 zł -8%

(156,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: Robinia i czarny bez

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 3 tylko 14,83 zł / Szt.-13%
  • od 6 tylko 13,51 zł / Szt.-20%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Szczególnie przyjazne dla skóry
  • Zmydlane na zimno

Kupowane często z Sapone di un Tempo Mydło, Jeżyna i ogórecznik (100 g)

Sapone di un Tempo Mydło, Robinia i czarny bez (100 g) 15,65 zł (156,50 zł / kg)
Sapone di un Tempo Mydło, Jeżyna i ogórecznik (100 g) 16,99 zł (169,90 zł / kg)
Cena całkowita: 32,64 zł
Opis

To wysokiej jakości mydło jest wytwarzane z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i oleju kokosowego z dodatkiem wybranych ekstraktów i wysokiej jakości olejów roślinnych w tradycyjnym procesie zmydlania na zimno. Oczyszcza skórę w wyjątkowo przyjazny dla niej sposób i ma właściwości nawilżające.

Nr art.: SATEM-SAB02
Zawartość: 100 g
EAN: 8056459831285
Marka: Sapone di un Tempo
Konsystencja/postać: materia stała
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Unisex
Zapachy: aromatyczny, kwiatowy, owocowy, drzewny, rumianek, ziołowy / aromatyczny, lawenda, miętowy, pikantny, cytrynowy / cytrusowy
Certyfikaty: AIAB
PAO: 12 miesięcy
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła, chronić przed wilgocią
Rodzaj opakowania: karton
Składniki (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Sodium Hydroxyde, Olea Europaea (Olive) Oil[1], Glycerin, Sambucus Nigra (Elderberry) Flower Extract, Robinia Pseudoacacia Flower, Potassium Hydroxide, Parfum, Sodium Phytate

  1. z upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: Sapone di un Tempo, Via Manlio Ferraro n°12/1 , 61122 , Pesaro (PU), Włochy, info@saponediuntempo.it, www.saponediuntempo.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sapone di un Tempo Mydło

3 recenzje klientów w innym języku

4,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (66%)
4 gwiazdki
1 (33%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder