Schüssler Natur CosMEDics

Schüssler Natur CosMEDics - całościowa, naturalna nastawiona na indywidualne potrzeby pielęgnacja urody. Istotne sole mineralne połączone z wysoką jakością naturalnych składników jak masło shea, olejek arganowy i olejek jojoba dla zdrowej i promiennej skóry.

Kategorie:

Schüssler Natur CosMEDics: 33 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Terapia Schüsslera - indywidualna metoda leczenia

Pomysł tego wyjątkowego systemu pielęgnacyjnego pochodzi od niemieckiego homeopaty i lekarza Wilhelma Heinricha Schüsslera i jest do dzisiaj najważniejszą alternatywną metodą leczenia przy zastosowaniu minerałów. Nie ma żadnego innego rodzaju leczenia, przy którym zostaje indywidualnie dopasowana, różnorodna metoda leczenia, aby doprowadzić organizm do równowagi mineralnej. Symptomy niedoboru minerałów są tak liczne i dzięki przebarwieniom, cieniom i świecącym partią na skórze twarzy są proste do zidentyfikować. Dr Schüssler odkrył podczas lat swojej działalności, że niedobór niektórych minerałów może wywoływać charakterystyczne przebarwienia. Dzisiaj powszechnie wiadomo, że ciało potrzebuje pewnych składników mineralnych, aby komórki mogły optymalnie spełniać swoje wszystkie funkcje. Nierównowaga może doprowadzić do zaburzeń procesu metabolicznego. Również zawartość składników mineralnych w ciele zależy od różnych czynników: z wiekiem zwiększają się zmarszczki, ze względu na nieprawidłowe odżywianie skóra wykazuje często oznaki zakwaszenia, gromadzenie toksyn objawia się często prosakami, blada skóra świadczy o zmęczeniu… oczywiście istnieje jeszcze wiele innych cech, które wskazują na zmianę równowagi lub na zwiększone zapotrzebowanie składników mineralnych. Wszystko to stanowi podstawę do rozwoju terapii Schüsslera, która jest nadal bardzo ważna przy leczeniu niedoboru minerałów.

Diagnostyka twarzy

Wszystkie drobne zmarszczki i linie, możliwe przebarwienia na twarzy oraz świecące partie skóry wskazują na pewny niedobór soli mineralnych. Na te sygnały naszego ciała powinniśmy zwrócić odpowiednio wcześnie uwagę! Dzięki terapii Schüsslera można zapobiec pewnym chorobom. Zaletą tych kremów jest fakt, że składniki czynne bardzo szybko wnikają w skórę oraz działają bezpośrednio tam, gdzie są potrzebne.

Wszystkie produkty Schüssler Natur CosMEDics:

  • mają certyfikat Natrue
  • są w 100% naturalne
  • wykonane z masłem shea
  • bez parabenów
  • bez alergenów
  • bez pochodnych ropy naftowej