SO’BiO étic kosmetyki naturalne

Przegląd wszystkich produktów

„Świat piękna jest twój!” - Ponieważ natura jest najlepszym sprzymierzeńcem piękna.

Szukaj według kategorii

Polecamy

  SO’BiO étic: 219 artkułów

  Filtry

  Wszystkie ceny zawierają VAT

  Kiedy kobiety zaczęły kwestionować konwencjonalne kosmetyki, narodziła się francuska marka SO'BiO étic. Dopiero w 2007 roku, kiedy dedykowany przedsiębiorca Charles Kloboukoff zdecydował, że nadszedł czas, aby zaoferować tym kobietom alternatywę w postaci naturalnych kosmetyków - a tym samym bezpieczeństwo, wydajność i przyjemność. Badania, rozwój i produkcja SO'BiO étic są prowadzone ściśle zgodnie z normami etycznymi: w odniesieniu do ludzi, zdrowia i przyrody .

  To był początek nowej rewolucji kosmetycznej - „etyki kosmicznej” z natury, stworzonej ludzkimi rękami dla piękna kobiet.

  Ponadto SO'BiO étic zwraca uwagę, w miarę możliwości, na faworyzowanie lokalnych dostawców i producentów, a także wspieranie osób w procesie certyfikacji, które chcą przejść na uprawę ekologiczną w regionie, w którym znajduje się firma SO BiO étic.
  W przypadku surowców, które nie mogą być produkowane regionalnie, wielką wartość przykłada się do sprawiedliwego handlu. Ponieważ SO'BiO étic dąży do zapewnienia dostawcom i producentom, a także miejscowej ludności korzyści z handlu w kategoriach społecznych, ekonomicznych i zdrowotnych.

  Wszystkie produkty SO'BiO są:

  • certyfikowane ECOCERT - i Cosmébio
  • w opakowaniach nadających się do recyklingu
  • wolne od parabenów, silikonów i parafiny
  • bez syntetycznych zapachów i barwników