TEA Natura Henna czerwona "Tycjan" (Lawsonia bezbronna)

Koloracja włosów & pielęgnacja dla pięknego czerwonego koloru

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • wolna od Sodium Picramate - wzmacniacza koloru
  • pielęgnuje włosy & skórę głowy
  • pokrywa włosy siwe

Podobne produkty:

Phitofilos Czerwona henna N.3
Phitofilos Czerwona henna N.2

Opis

Farbowanie włosów z henną jest jedną z najstarszych metod koloracji na świecie . Ona jest, w porównaniu z innymi , stosowanymi metodami, pewną i mniej szkodliwą. Henna od TEA Natura pochodzi z indyjskiej Fair Trade uprawy jak Naturveda Biotech z Pondicherry, wieloletniego partnera TEA Natura.

Henn farbuje nie tylko w naturalny sposób , ona wzmacnia , zagęszcza i daje włosom objętość. Regularnie stosowana regeneruje i wzmacnia skórę gowy . Włosy są mocniejsze , połyskliwe i łupież jest redukowany. W krajach arabaskich należy użycie henny do dnia codziennego , aby wyrazić szacunek w stosunku do siebie i korzystać z antyseptycznych i dezynfekujących zalet tego produktu.

Wiele komercyjnych produktów z henną zawiera substancję dodatkową Sodium Picramate , środek umacniający kolor , który jest pochodzenia syntetycznego , który również przyśpiesza działanie henna i daje efektywniejszy rezultat. Produkty z henną od TEA Natura są wolne od tej substancji dodatkowej , która ma szkodliwe działanie.

Zastosowanie: zależnie od długości włosów przygotować pastę z 4 łyżek proszku henna i ciepłej wody . Kremiście wymiaszać. Aby podnieść trwałość koloru , można dodać kwas cytrynowy lub ocet jabłkowy. Nanieść pastę na włosy wilgotne. Włożyć czepek kąpielowy . Po 1 godzinie powinny być widoczne pierwsze refleksy we włosach . Dla intensywniejszego koloru pozostawić na 2 - 3 godzin do działania.

Brązowe włosy pozyskują rdzawy odcież z refleksami brązowymi , włosy białe zostają całkowicie pokryte . Na włosach białych pojawia się bardzo intensywny kolor czerwony.

Aby kolor utrzymał sią dłużej , polecamy do mycia włosów użycie 2 części glinki Ghassoul z 2 łyżkami henna czerwona, wymieszanej.

Kolory: Czerwony / henna
Rodzaje produktów: Farby do włosów
Producent: TEA Natura
Właściwości: Wegańskie
Certyfikaty: Vegan OK

Składniki

Ingredients (INCI): Lawsonia Inermis

Oceń produkt

4,7 z 5 gwiazdek
153 (78%)
28 (14%)
8 (4%)
4 (2%)
3 (1%)

196 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 138 recenzje w innym języku.