titali Naturalne mydło lawendowe

Podaruj sobie spokój, odprężenie i zadowolenie

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

alviana Naturkosmetik Mydło roślinne z olejkiem lawendowym
TEA Natura Mydło kokosowo - oliwkowe z lawendą
Mydło z lawendą i miodem

Opis

Spokój, spokój i zadowolenie

Dla spokoju, zadowolenia, odprężenia i zrozumienia. Daje światło każdej komórce w ciele i dba o humor, radość, lekkość i pogodność życia. Ciesz się drobnostkami, jakie oferuje Ci życie. Otwórz Twoje serce na wrażliwość, czułość i delikatność.

titali© mydła naturalne są w 100% roślinne, udoskonalone w 100% olejkami eterycznymi.Każda część mydła jest ręcznie wykonanym unikatem i osobiście tworzona przez Margit Hruska z miłością, radością, kreatywnością, z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą oraz pięknie zdobiona.

W przeciwieństwie do produkcji przemysłowych, ręcznie wykonane mydła są bardziej delikatne i łagodniejsze dla skóry. Dzięki wysokiej jakościjakości olejków roślinnych pozostają w tym mydle wolne kwasy tłuszczowe, które zastępują podczas mycia wodno - lipidowy film skóry. To sprawia, że skóra jest delikatna, chroni skórę przed wysuszeniem i reguluje długotrwale nawilżenie skóry.

Jest to produkt naturalny, dlatego może się nieco różnić od przedstawionego obrazka na naszej stronie!

Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Marka: titali
Zapachy: Lawenda

Składniki

Ingredients: saponified brassica napus oil, cocos nucifera oil, olus oil, NaOH, 100% pure essential oil lavendula angustifolia, CI77007, powered by Rostock-Essenzen™

ocen klientów po polski dla titali Naturalne mydło lawendowe