Gąbki Velvet - rewolucja

W ostatnich latach stały się one obiektem pożądania must-have dla miłośników piękna. Dla wszystkich kobiet, które kochają makijaż i są od niego uzależnione to prawdziwa rewolucja. O czym mówmy? Oczywiście o znanych gąbkach velvet, dzięki którym bez problemu możesz nałożyć swój makijaż!

Gąbki pojawiają się praktycznie przy każdej marce kosmetyków, różnią się od siebie kształtem, kolorem, czy materiałem. To jest dopiero nowa generacja w obszarze kosmetyków do twarzy. Właściwe zastosowanie to decydujący krok dla nieskazitelnego makijażu oraz dla naturalnej urody.

Większość osób szuka pokrywającego podkładu, który nada im równomierną skórę. Z gąbkami velvet jest wszystko możliwe! Gąbka velvet jest naturalną gąbką z basenu Adriatyku. Mokra ma bardzo delikatne działanie oraz sprawia, że powierzchnia skóry jest bardzo miękka.

Jej zastosowanie jest bardzo proste: gąbkę należy trzymać pod wodą i ją nasączyć. Niewielką ilość podkładu nałożyć na powierzchnię dłoni i zanurzyć w nim gąbkę. Następnie wklepać w twarz, a na ważne miejsca jak czoło, nos, podbródek i policzki delikatnie nałożyć. Przy nakładaniu jest ważne, aby zacząć od środka twarzy i posuwać się powoli w kierunku zewnętrznym, aż makijaż całkowicie się rozłoży. Wklepuj produkt również na krawędziach twarzy, pod podbródkiem, aż do szyi w dół, aż do nasady włosów. W ten sposób nie tworzy się kontrast, a makijaż wygląda naturalnie. Nie ma potrzeby zmywania podkładu, lepiej jest, gdy się go delikatnie wklepie i nakłada się małe ilości. Można ją również użyć, po nałożeniu makijaż, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. W tym przypadku, produkt zostaje nanoszony jak powyżej. Nadmiar farby można delikatnie usunąć, gdy makijaż ma sztuczny wygląd. Twoja skóra wygląda gładko, jasno i naturalnie świeżo.

Po zastosowaniu umyć gąbkę wodą i zwykłym mydłem. Gąbkę pozostawić do wyschnięcia w dobrze wywietrzonym miejscu. Zaletą jest, że nie pozostają na jej powierzchni żadne pozostałości. Co trzy miesiące pozostaw gąbkę dodatkowo przez noc posypaną łyżeczką proszku do pieczenia oraz zadbaj, aby dobrze wyschła. Następnego dnia będzie wyglądała jak nowo kupiona.

Inne właściwości gąbek Velvet:

  • Gąbki z morza są w 100% naturalne, całkiem inne, niż zwykłe, syntetyczne gąbki.
  • Mogą być stosowane 8 do 12 miesięcy, jeżeli będą dobrze płukane.
  • Ponadto pochodzą one z natury i są bardzo miękkie, hipoalergiczne, antyseptyczne,
  • Ulegają biodegradacji i nie wchłaniają zapachów.

Krótko mówiąc "naturalna jakość"! Wypróbuj je? Na co jeszcze czekasz?