titali Poczuj morze Blubberfisch

Aktywuje energię życia & nadaje zaufanie

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta

Podobne produkty:

Najel Mydło z kadzidłem
Weleda Mydło roślinne z nagietkiem
Akamuti African Black Soap Bar

Opis

To mydło ma cudownie czarujący zapach, który przyniesie świeżość w twoim życiu i uwalnia ponownie całą energię życia i aktywuje jego przepływ. Przyniesie lekką energię, więcej zaufania, jasność i wyczaruje uśmiech na twarzy. Pomaga przezwyciężać rany emocjonalne i ograniczenia. To mydło doprowadza na wszystkich płaszczyznach do równoważącego odprężenia.

titali© mydła naturalne są w 100% roślinne, udoskonalone w 100% olejkami eterycznymi. Każda część mydła jest ręcznie wykonanym unikatem i osobiście tworzona przez Margit Hruska z miłością, radością, kreatywnością, z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą oraz pięknie zdobione.

W przeciwieństwie do produkcji przemysłowych, ręcznie wykonane mydła są bardziej delikatne i łagodniejsze dla skóry. Dzięki wysokiej jakości olejków roślinnych pozostają w tym mydle wolne kwasy tłuszczowe, które zastępują podczas mycia wodno - lipidowy film skóry. To sprawia, że skóra jest delikatna, chroni skórę przed wysuszeniem i reguluje długotrwale nawilżenie skóry.

Jest to produkt naturalny, dlatego może się nieco różnić od przedstawionego obrazka na naszej stronie!

Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Marka: titali

Składniki

Ingredients: saponified olus oil, cocos nucifera oil, brassica napus oil, olea europaea oil, NaOH, 100% pure essential oil citrus paradisi, lavendula angustifolia, citrus reticulata, boswellia sacra, kaolin, CI77007, powered by Rostock-Essenzen™

Akcesoria

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla titali Poczuj morze Blubberfisch

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.