Wegańskie kosmetyki naturalne ACARAA

Cała gama produktów niemieckiej marki

ACARAA to młoda marka z Górnej Bawarii, która łączy naturalne kosmetyki z uważnością - zrównoważone, nowoczesne i lokalne. ACARAA polega w 100% na składnikach wegańskich i łączy wysokiej jakości olejki i modne składniki z nowoczesnymi kosmetykami naturalnymi. Procedury pielęgnacyjne powinny zwolnić i dać chwilę spokoju, a charakterystyczny zapach ACARAA rozpieszcza i relaksuje umysł.

ACARAA: 12 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Uważność oznacza dla ACARAA świadome postrzeganie chwili obecnej. Tak więc marka ze swoimi produktami oferuje dobre samopoczucie, rewitalizację psychiczną i relaks psychiczny dla silnych kobiet, które są narażone na dużą odpowiedzialność i stres. Z drugiej strony, w przypadku ACARAA znaczenie uważności obejmuje również odpowiedzialne podejście do przyrody i środowiska. Marka opiera się na czysto wegańskich składnikach i rezygnuje z krytykowanych substancji, takich jak parabeny, parafiny, silikony i oleje mineralne. Tak więc marka czysta łączy wysokiej jakości oleje i innowacyjne składniki aktywne w nowoczesnych kosmetykach naturalnych. Charakterystyczny zapach cytryny i pomarańczy ożywia i odświeża zmysły podczas użytkowania, a naturalne olejki eteryczne działają relaksująco i pomagają rozładować napięcie.

Zrównoważony rozwój jest bardzo ważną kwestią dla ACARAA i od samego początku opierają się na nadających się do recyklingu butelkach szklanych. Nieprzezroczyste pojemniki zapewniają również długi okres trwałości cennych składników i sprawiają że żaden mikroplastik nie dostanie się do kosmetyków - a tym samym do skóry i do środowiska.
Emisje CO2 generowane przez produkcję szklanych pojemników zostaną zrekompensowane przez ACARAA poprzez inwestycje w projekty zalesiania w dżungli amazońskiej. Ponadto do pakowania zewnętrznego stosuje się składane kartony neutralne dla klimatu, dzięki którym wspierane są różne projekty ochrony środowiska. Krótko mówiąc, w miarę możliwości zrezygnuje z użycia plastiku.

ACARAA rozwija się i produkuje zarówno lokalnie, jak i neutralnie dla klimatu. Wraz z fundacją Tropical Oro Verde, ACARAA prowadziła kampanię na rzecz zalesiania lasów tropikalnych w regionie Amazonii.

Produkty ACARAA:

  • 100% wegańskie: certyfikowane przez Vegan Society
  • czyste naturalne kosmetyki
  • wyprodukowano w Niemczech
  • butelkowane w zrównoważonych i neutralnych dla klimatu opakowaniach z brązowego szkła
  • zredukowane tworzywo sztuczne tam, gdzie to możliwe
  • bez parabenów, parafin, siarczanów, olejów mineralnych i syntetycznych konserwantów