MICARAA wegańskie kosmetyki naturalne

Cała gama produktów niemieckiej marki

MICARAA to młoda marka z Górnej Bawarii, która rozumie łączność naturalnej pielęgnacji z uważną dbałością o dobrostan psychiczny. Zównoważona, nowoczesna i lokalna - taka jest produkcja kosmetyków MICARAA. Twórcy marki polegają w 100% na składnikach wegańskich i łączą wysokiej jakości olejki z atrakcyjnymi składnikami pielęgnującymi aby stworzyć nowoczesne kosmetyki naturalne. Rutyna pielęgnacyjna powinna być okazją do relaksu - dzięki rozpieszczającym kompozycjom zapachowym kosmetyki MICARAA odprężają ciało i umysł.

Marken / MICARAA

MICARAA: 24 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Założona pod nazwą ACARAA, marka zostaje przemianowana na MICARAA jesienią 2020 roku. To sprawia, że ​​związek między uważnością (MIndfulness) a troską (CARe) jest jeszcze bardziej podkreślany. Nowa nazwa marki zawiera w ten sposób potężny sojusz ostrożności i naturalnych kosmetyków oraz odzwierciedla wizję producenta, aby za pomocą wartościowych produktów pielęgnacyjnych ułatwić kobietom siłę spokoju i uważności w życiu codziennym.

Uważność oznacza dla MICARAA świadome postrzeganie chwili obecnej. Tak więc marka ze swoimi produktami oferuje dobre samopoczucie, rewitalizację psychiczną i relaks psychiczny dla silnych kobiet, które są narażone na dużą odpowiedzialność i stres. Z drugiej strony, w przypadku MICARAA znaczenie uważności obejmuje również odpowiedzialne podejście do przyrody i środowiska. Marka opiera się na czysto wegańskich składnikach i rezygnuje z krytykowanych substancji, takich jak parabeny, parafiny, silikony i oleje mineralne. Tak więc marka czysta łączy wysokiej jakości oleje i innowacyjne składniki aktywne w nowoczesnych kosmetykach naturalnych. Charakterystyczny zapach cytryny i pomarańczy ożywia i odświeża zmysły podczas użytkowania, a naturalne olejki eteryczne działają relaksująco i pomagają rozładować napięcie.

Zrównoważony rozwój jest bardzo ważną kwestią dla MICARAA i od samego początku opierają się na nadających się do recyklingu butelkach szklanych. Nieprzezroczyste pojemniki zapewniają również długi okres trwałości cennych składników i sprawiają że żaden mikroplastik nie dostanie się do kosmetyków - a tym samym do skóry i do środowiska.
Emisje CO2 generowane przez produkcję szklanych pojemników zostaną zrekompensowane przez MICARAA poprzez inwestycje w projekty zalesiania w dżungli amazońskiej. Ponadto do pakowania zewnętrznego stosuje się składane kartony neutralne dla klimatu, dzięki którym wspierane są różne projekty ochrony środowiska. Krótko mówiąc, w miarę możliwości zrezygnuje z użycia plastiku.

MICARAA rozwija się i produkuje zarówno lokalnie, jak i neutralnie dla klimatu. Wraz z fundacją Tropical Oro Verde, MICARAA prowadziła kampanię na rzecz zalesiania lasów tropikalnych w regionie Amazonii.

Produkty MICARAA:

  • 100% wegańskie: certyfikowane przez Vegan Society
  • czyste naturalne kosmetyki
  • wyprodukowano w Niemczech
  • butelkowane w zrównoważonych i neutralnych dla klimatu opakowaniach z brązowego szkła
  • zredukowane tworzywo sztuczne tam, gdzie to możliwe
  • bez parabenów, parafin, siarczanów, olejów mineralnych i syntetycznych konserwantów